emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
13 Червня 2024 Центр життєстійкості Красилівської громади 735

В рамках активностей Центру життєстійкості Красилівської громади спільно з медичними працівниками продовжуємо організацію та проведення просвітницьких заходів, які спрямовані на підвищення обізнаності населення щодо різних аспектів здоров'я та профілактики захворювань.
Ось кілька основних напрямків таких заходів:
1. Статеве виховання та репродуктивне здоров'я:
Інформування підлітків та молоді про важливість безпечної статевої поведінки, методи контрацепції, профілактику інфекцій, що передаються статевим шляхом, та підтримку репродуктивного здоров'я.
2. Профілактика захворювань:
Роз'яснення важливості вакцинації, регулярних медичних оглядів та скринінгів для раннього виявлення захворювань.
3. Здоровий спосіб життя:
Пропаганда здорового харчування, фізичної активності, відмови від шкідливих звичок (куріння, вживання алкоголю та наркотиків).
4. Психічне здоров'я:
Підтримка психічного здоров'я, боротьба зі стресом, депресією та іншими психічними розладами, а також інформування про доступні ресурси допомоги.
5. Перша допомога:
Навчання основам надання першої допомоги у випадках нещасних випадків або надзвичайних ситуацій.
Сьогодні лікарі Красилівська багатопрофільна лікарня Красилівська міська рада дерматовенеролог, лікар Кабінету Довіра Світлана Стельмащук та гінеколог Катерина Філіпчук зустрілися з учнями ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей".
Обговорювали такі важливі теми, як безпечна статева поведінка, репродуктивне здоровя, гігієна, профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), ВІЛ, куди звертатися у разі кризових ситуацій, пов'язаних з імовірним зараженням та багато інших .
Також дівчата та хлопці мали можливість поставити запитання й отримати відповіді від кваліфікованих лікарів.
Такі зустрічі мають значний позитивний вплив на обізнаність молоді, допомагають їм отримати достовірну інформацію від фахівців та вибудувати з ними довірливі стосунки, що сприяє здоровому розвитку та формуванню відповідального ставлення до свого життя.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 22.07.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
41.4
41.43
45.09
45.11

Архів новин

<<Липень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

    


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо