clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
9 Червня 2011 СМС-новини від читачів 684

В м. Полонне Муравський В. В. побив і вигнав вагітну дружину з двома малолітніми дітьми з її власного будинку. Але привів туди жінку легкої поведінки. Хто допоможе беззахисній жінці з дітьми повернутися у свій дім!?

Коментар
Як нам розповіла автор повідомлення, родина прожила разом 15 років. Спочатку мешкали у матері, але згодом жінка вирішила допомогти дочці. І, разом з іншими своїми дітьми (вона - мати-героїня, народила шестеро дітей), зібрала гроші і збудувала їй будинок.
«Під час однієї із сварок чоловік так побив дружину (навіть намагався зарубати), що вона ледь не скалічіла, - каже автор повідомлення. - У суді (засідання тривали півроку) їм сказали, що те, що чоловік побив свою дружину, - не є злочином, бо то їхня особиста справа. Але присудив йому моральну компенсацію в розмірі 160 гривень. Після чого чоловік вигнав вагітну - на сьомому місяці - жінку з двома дітьми з її ж будинку і зараз проживає там з іншою. Виселити його неможливо, оскільки у жінки немає права власності на будинок. Для цього треба приватизувати землю, на якій він стоїть, а чоловік відмовляється це зробити».

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31