clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
21 Липня 2011 СМС-новини від читачів 1111

Знайома лежала в Чорнооострівській лікарні. Купували всі медикаменти, які виписували лікарі, а коли поїхали на перевірку до Хмельницького, у неї знайшли коросту. Як цього не побачили у Чорному Острові?!

Коментар
За словами автора повідомлення, жінка лежала в гінекологічному відділенні. А оскільки вона планує одружитися, то після лікування разом зі своїм нареченим вирішили перевіритися у Хмельницькому. І там у неї виявили коросту. Як розповіла автор повідомлення, про закриття цього відділення мова йде давно, і коли приїздять перевіряючі, воно переповнене - за день десь знаходяться хворі. А коли все спокійно, то на все відділення - одна-дві жінки.
Як нам пояснили в гінекологічному відділенні Чорноострівської районної лікарні №2, зараз у відділенні знаходяться 14 чоловік, з них чотири - з патологією вагітності. А такого, щоб на все відділення, розраховане на 15 ліжок, лежали одна-дві жінки, не було.
Коростою їхня колишня пацієнтка могла заразитися і автобусі, і в магазині. «Якби у неї на тілі були висипи або розчісування, - пояснили нам, - їх би обов’язково помітили. Крім того, в палаті лежать по п’ять жінок, але ні вони, ні персонал на коросту не захворів».

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Серпень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31