ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

В облдержадміністрації визначили кращих тренерів та спортсменів Хмельниччини

Віктор Паламарчук Спорт 2799
Фото: Дмитра Скрипника

Та нагородили їх грамотами і преміями.

Вітальних слів, грамот та премій у 357 гривень удостоїлися 55 спортсменів та тренерів. Управління молоді, спорту та виховної діяльності облдержадміністрації відзначило кращих у семи номінаціях.

ТОП-10 спортсменів з олімпійських видів спорту: Дмитро Бойко, Аліна Комащук, Галина Пундик, Олег Штурбабін та Дмитро Пундик (фехтування), Катерина Григоренко (лижні гонки), Ірина Кіндзерська (дзюдо), Денис Лазарєв (бокс), Павло Олійник (вільна боротьба), Дмитро Янчук (веслування на байдарках та каное).

ТОП-10 спортсменів з неолімпійських видів спорту: Тетяна Ахмамєтєва, Ганна Гончар, Вадим Довганюк та Олена Козлова (пауерліфтинг), Дмитро Бабійчук та Іван Васильчук (боротьба самбо), Володимир Лахман (панкратіон), Марина Муринець (гирьовий спорт), Олександр Тимець (кіокушинкай карате), Андрій Чудик (універсальний бій).

ТОП-10 кращих спортсменів юніорів: Ірина Щукла (фехтування), Павло Алтухов (веслування на байдарках та каное), Марина Бех та Людмила Оляновська (легка атлетика), Марія Боруца та В'ячеслав Гаврилюк (бокс), Андрій Власов (вільна боротьба), Олег Жабокрак (панкратіон), Олександр Кулеша (важка атлетика), Сергій Чайка (тхеквондо).

ТОП-10 кращих тренерів: Олексій Будагян, Валерій Штурбабін та Ольга Штурбабіна (фехтування), Олександр Антонов, Вадим Воронецький та Андрій Заікін (пауерліфтинг), Сергій Жиляєв (веслування на байдарках та каное), Вадим Крушинський (легка атлетика), Сергій Пісоцький (тхеквондо), Микола Тарадай (вільна боротьба).

ТОП-5 ветеранів спорту: Володимир Васильківський (велосипедний спорт), Микола Кожан (важка атлетика), Володимир Копичинський (гирьовий спорт), Микола Оніщук та Олександр Ткачук (легка атлетика).

ТОП-5 спортсменів-інвалідів: Володимир Антонюк, Олександр Девлиш та Віталій Трушев (футбол), Владислав Білецький (кульова стрільба), Юрій Купріянов (пауерліфтинг).

ТОП-5 фахівців з фізичної культури та спорту: Сергій Нагорний (заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках та каное), Оксана Пилипчук (директор ДЮСШ «Динамо»), Віктор Флентін (відповідальний секретар Хмельницького обласного відділення Національного олімпійського комітету України), Анатолій Федосєєв (директор Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді), Віталій Швець (вчитель фізичної культури Великорешнівської ЗОШ).

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую