Подільське регбійне дербі завершилося “погромом” Тернополя

Спорт 2294

Хмельницький “Оболонь-Університет” здобув ще одну перемогу у Вищій лізі з регбі-15.

У рамках чергового туру групи “Захід” хмельничани на виїзді зустрічалися із дебютантом найвищого регбійного дивізіону — тернопільським “Тереном”.
Господарі поля лише у першому таймі намагалися чинити опір більш досвідченим гостям, проте на перерву команди пішли з рахунком 33:7 на користь “оболонівців”.
Після перепочинку наші регбісти “каменя на камені” не залишили від захисту “Терену”. Хмельничани неодноразово і “город” суперника брали, і реалізацію влучно пробивали. У підсумку “Оболонь-Університет” святкував впевненому перемогу з рахунком 105:7.
Із 19 очками хмельничани займають першу сходинку у групі “Захід” та випереджають найближчого переслідувача аж на вісім очок.