ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Європейські ігри: Браво, Аліно!

Спорт 2139
Чемпіонка Європи та світу 2013 року Аліна Стаднік-Махиня тріумфувала на перших Європейських іграх
Чемпіонка Європи та світу 2013 року Аліна Стаднік-Махиня тріумфувала на перших Європейських іграх. Фото: noc-ukr.org

У Баку хмельницька борчиня піднялася на першу сходинку п’єдесталу пошани

 В столиці Азербайджану тривають перші Європейські ігри. Як вже повідомляла «Газета «Є», двоє подолян – Дмитро Янчук та Інна Грищун, вже спробували підкорити п’єдестал пошани змагань. Але, Дмитро Янчук у каное-двійці фінішував п’ятим, а Інна Грищун на 500 метрівці серед байдарок-четвірок була шостою.

 
Те, що невдалося вранці Грищун та Янчуку, зробила Аліна Стаднік-Махиня.  Хмельничанка, яка змагалася на борцівському килимі в ваговій категорії до 69 кілограмів, ще зранку забезпечила собі як мінімум срібну нагороду. А все завдяки перемогам над болгарською, австрійською та німецькою спортсменками. Вже увечері на Аліну очкувала вирішальна сутичка з Іланою Кратиш із Ізраїля. Рахунок у зустрічі 3:1, і Стаднік-Махиня – переможиця перших Європейських ігор!
 
Завтра змагання в Баку продовжаться. Утім хмельничани брати участь у них не будуть. А вже 17 червня, в середу, на старт вийде Олег Плотницький (пляжний волейбол). Решта подолян спробують зачепитися за нагороди трохи згодом. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую