Футзал. «Ураган» - «Сокіл»: бойова нічия з шістьма забитими голами

Спорт 1960
Хмельницький Сокіл в Івано-Франківську хоч і не переміг, але й не поступився
Хмельницький Сокіл в Івано-Франківську хоч і не переміг, але й не поступився. Фото: з архіву

Хмельничани продовжили свою безпрограшну серію.

В Івано-Франківську завершився матч 11 туру чемпіонату України з футзалу, в якому «Ураган» приймав «Сокіл». Івано-франківці до цього поєдинку ще не мали перемог в своєму активі, а хмельничани – не зазнали жодної поразки. І після матчу серії цих команд продовжилися.

П’ять голів у цьому поєдинку були забиті в першому таймі. Спочатку «Ураган» на 16 хвилині відкрив рахунок, але невдовзі Руслан Шеремета зрівняв його. На 18 хвилині Богдан Кручек вивів «Сокіл» уперед, але на 20 хвилині Петро Шотурма відновив рівновагу. Та на перерву команди пішли за переваги хмельничан – забив Андрій Хамдамов.

У другому таймі на 24 хвилині господарі матчу відігралися. Більше голів у цьому матчі не було – 3:3.

«Доволі цікавий матч, - каже головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик. – Те, що ми не виграли – нічого страшного не сталося. «Ураган» сьогодні продемонстрував хорошу гру. Нам же ще вчитися, вчитися і вчитися. Я казав хлопцям, що вийти на перше місце в «Екстра-лізі» легше, ніж на ньому втриматися. Тож маємо над чим працювати».

Свій наступний матч «Сокіл» зіграє 10 грудня в Хмельницькому проти «Титана» з Покровського.