Хокейна першість області: визначилися півфінальні пари

Спорт 2231
Хмельницький Легіон посів перше місце в регулярній першості. Попереду матчі плей-офф. Фото: з архіву

Завершилися заключні матчі 7-го туру відкритого чемпіонату Хмельниччини з хокею.

У першому поєдинку зійшлися найтитулованіші команди чемпіонату Хмельницької області «Легіон» та «Ротор».

У першому періоді за «Легіон» відзначився Андрій Катрич. В другому періоді «Легіон» зусиллями Геннадія і Влада Маслієвих збільшив свою перевагу до 3:0. Крапку у грі своїм влучним кидком у ворота «Ротора» поставив Сергій Ревука. Як відзначив капітан «Легіону» Геннадій Маслієв, його команда вийшла в плей-офф з першого місця із 21 очком, не програвши жодного матчу. У плей-офф «Легіон» гратиме з тернопільськими «Подолянами».

У другій грі зійшлися «Атріум» та «Прайд». Підопічні Олега Алексійчука одразу взяли шайбу під свій контроль і вже на 10-й хвилині поєдинку «Прайд» перемагав 4:0. У другому періоді «Атріум» отримав ще дві шайби у свої ворота, натомість відповів однією. У заключному таймі хокеїсти «Атріуму» пропустили ще двічі. У підсумку 8:1 на користь «Прайду». Тепер ця хмельницька команда в плей-офф зіграє із «Галицькими ведмедями» з Тернополя.

Отож, матчі плей-офф відбудуться 10-11 лютого. Переможці визначатимуться в іграх до двох перемог.