Підпустили переслідувачів

Спорт 2757

Хмельницький «Новатор» провів матчі чемпіонату України з волейболу серед команд вищої ліги.

Вдома «новаторівці» прйимали аутсайдера першості - дніпропетровський «Дніпро-Автомобіліст». У першому матчі гості змогли виграти лише одну партію, а тому матч завершився з рахунком 3:1 на користь хмельничан. Однак наступного дня дніпропетровці змогли дати бій лідеру та вирішити долю матчу у п'ятій партії. Запеклі розіграші м'яча на тайм-брейці були не на користь «Новатора» - 13:15, а тому «Дніпро-Автомобіліст» поїхав із Хмельницького із двома очками за перемогу з рахунком 3:2. Хмельничани ж, замість «запланованих» шістьох очок, отримали лише чотири та втратили свій семиочковий відрив від другої команди вищої ліги київського «Локомотива». Тепер ці команди розділяють п'ять балів. 12-13 лютого «Новатор» гратиме у Вінниці проти «СДЮСШ-Міцний горішок», який посдіає третє місце та відстає від хмельничан у турнірній таблиці на 10 очок.