Спорт 3096
Свій наступний спаринг Агробізнес проведе в Хмельницькому 6 липня проти Поділля
Свій наступний спаринг Агробізнес проведе в Хмельницькому 6 липня проти Поділля. Фото: з архіву

Свій матч команда з Волочиська провела в Львівській області.

Черговий спаринг «Агробізнеса» відбувся в Винниках на стадіоні імені Маркевича. Суперником волочиського клубу стала «Сандеція» з Польщі – команда, який минулий сезон грала в «Екстра клясі» та вилітила з неї у перший дивізіон.

Вже в першому таймі «Агробізнес» отримав чудову нагоду відкрити рахунок у матчі. Але Богдан Семенець не реалізував пенальті. Не забиваєш ти, забивають… А ось поляки змогли відкрити рахунок у першому таймі. У другому ж… забили ще один гол. У підсумку «Сандеція» перемогла 2:0.

«Незадоволений грою своє команди, - каже головний тренер «Агробізнеса» Андрій Донець. – Ми мали безліч моментів, але жоден із них не втілити в забитий гол. Зробимо правильні висновки і рухатимемося далі».

Ну, а далі… вже завтра «Агробізнес» зіграє свій черговий спаринг у міжсезонні – проти хмельницького «Поділля». Матч запланований в Хмельницькому на стадіоні «Локомотив» о 17.00.