Спорт 2491
Українські боксери здобули в Угорщині 9 медалей
Українські боксери здобули в Угорщині 9 медалей. Фото: khmelboks.km.ua

В Угорщині завершився турнір «X.OSTROM KUPA».

Збірна команда України виборола 9 нагород на змаганнях в Угорщині. І вісім із них на рахунку боксерів із Хмельниччини!
Одразу шестеро хмельничан піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Так, у змаганнях серед молоді найсильнішою в ваговій категорії до 54 кілограмів стала Анастасія Лісінська, а Максим Драч переміг у категорії до 91 кілограми. Серед юніорок у вазі 63 кілограми найкращою була вихованка ДЮСШ №2 «Авангард» Марія Лусте.

Марія Боруца, яку Національний комітет України визнав кращою спортсменкою червня, виграла змагання серед жінок-еліти в ваговій категорії до 75 кілограмів. А серед чоловіків золоті медалі здобули В’ячеслав Гаврилюк (+91 кілограм) та Аркадій Карцан (вага до 81 кілограм).

Ще дві срібні медалі були здобуті в змаганнях серед молоді. Вони на рахунку Романа Гаврилюка та Івана Кудіна.

«Ці змагання ще раз підтвердили високий рівень підготовки хмельницьких боксерів, - слова президента обласної федерації боксу Андрія Чумакова наводить прес-служба федерації. - Саме такі міжнародні турніри дають змогу нашим боксерам зустрітися у двобоях зі своїми закордонними колегами та дозволяють набиратися спортивного досвіду для головних стартів року».