Футбол. СК «Хмельницький» зіграв свій матч в Ужгороді

Спорт 3082
Поки що СК Хмельницький має один бал, здобути вдома в матчі проти Тернопіль-ДЮСШ. Фото: з архіву

Відбулися поєдинки 4 туру чемпіонату України серед аматорів.

Хмельничани свою гру проводили на виїзді проти ФК «Ужгород». Якщо перед матчем зазирнути в турнірну таблицю, то… зустрічалися рівні суперники. Адже в обох клубів до цього протистояння було лише по одному очку.

СК «Хмельницький» попередні два матчі програв з рахунками 5:0, а тому молоді вихованці ДЮСШ №1 хотіли реабілітуватися за ті провали. Утім, не вдалося. Ще в першому таймі закарпатці відкрили рахунок у матчі, а після перерви збільшили свою перевагу, забивши ще двічі. У підсумку ФК «Ужгород» переміг із рахунком 3:0.

Після 4 турів хмельничани, як і «Кобра» з Острого Рівненської області та «Тернопіль-ДЮСШ», як і раніше, мають у своєму заліку по одному балу.

Свій наступний поєдинку в аматорській першості СК «Хмельницький» проведе 2 вересня. Цього дня хмельничани вдома прийматимуть одного з лідерів першості «Рочин» із Соснівки Львівської області, команду, яка зіграла поки три матчі та не втратила жодного очка.