Кубок України з футзалу: далі без хмельничан

Спорт 2672
"Сокіл" у Сумах зазнав фіаско з рахунком 0:5
"Сокіл" у Сумах зазнав фіаско з рахунком 0:5. Фото: foodcentresumdu.com.ua

«Сокіл» зупинився на стадії чвертьфіналу.

Сьогодні, другого березня, хмельницький «Сокіл» зіграв матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка України проти «Food Centre-СумДУ». І, за підсумками двох поєдинків, далі пройшла команд із Сум.

Два тижні тому в Хмельницькому ці команди зіграли внічию 1:1. І тепер долю путівки до «Фіналу чотирьох» вирішували в Сумах. І «Соколу» не вдалося пройти сумську команду. Вже на третій хвилині Віталій Катеринін вивів «Food Centre-СумДУ» вперед у рахунку. А на 20 хвилині у воротах «Сокола» відзначився і Дмитро Ігумнов.

У другому таймі сумчани ще тричі забили хмельничанам. Отож, матч завершився поразкою «Сокола» 0:5, і далі в Кубку України крокує «Food Centre-СумДУ».

Тепер хмельницька команда зосередиться виключно на матчах в «Екстра-лізі». Вже 9 березня «Сокіл» у Херсоні гратиме проти «Продексіма».