12 Грудня, 2019

Футбол. «Агробізнес» переміг на Одещині

Володимир ХОЛОД Спорт 885
Влучний удар Руслана Черненка приніс Агробізнесу виїзну перемогу над Балканами
Влучний удар Руслана Черненка приніс Агробізнесу виїзну перемогу над Балканами. Фото: з архіву

Єдиний гол у матчі забив Руслан Черненко.

Волочиський «Агробізнес» свій матч 18 туру чемпіонату України з футболу в першій лізі проводив у селищі Зоря Одеської області проти ФК «Балкани». Господарі поля, хоч і не були фаворитами протистояння (команда посідає 13 місце в турнірній таблиці), але в рідних стінах не раз забирали очки в серйозних суперників. Утім, «Агробізнес» виявився сильнішим.

У матчі, в якому моменти виникали біля обох воріт, все вирішив один гол. І його автором став півзахисник «Агробізнеса» Руслан Черненко, який реалізував пенальті на 31 хвилині поєдинку. До речі, одинадцятиметровий, який заробив Богдан Семенець, став першим для «Агробізнеса» не лише в цьому сезоні, а взагалі в першій лізі. До цього поєдинку пенальті призначалися лише в ворота волочиської команди. А ось «Агробізнес», виступаючи вже другий сезон у першій лізі, ще в жодному з матчів (а таких було 45) не заробляв одинацятиметровий.

Отож, команда з Волочиська виграла з рахунком 1:0 та зберегла за собою сьоме місце, маючи в активі вже 34 очки. Та до першого місця, яке ділять «Волинь» та «Оболонь-Бровар», «Агробізнес» розділяє лише три пункти.

Вже 23 листопада в Волочиську «Агробізнес» зіграє проти харківського «Металіста-1925», в якого 35 очок. Цей матч стане заключним у 2019 році, адже попереду в чемпіонаті настане зимова перерва до 22 березня. Отож, матч «Агробізнес» - «Металіст-1925» запланований на 13.00.