Волочиський «Збруч» очолив чемпіонат

Спорт 2714

Відбулися матчі другого туру першості області.

Чемпіон минулого року хмельницьке «Поділля» цього дня відпочивало, а ось срібний призер - волочиський «Збруч» - приймав «Полонне». Матч видався доволі цікавим та емоційним. Господарі поля першими відкрили рахунок (відзначився Олексій Колесников), але гості наприкінці першого тайму відновили «статус-кво». А ось у другому таймі в ворота «Полонного» був призначений пенальті, який викликав чимале обурення гостей, які вважали, що порушення не було. Однак рефері свою думку не змінив, і Колесников оформив дубль у цьому матчі. Ну, а крапку в ньому поставив Михайло Ткачук. До речі, відзначимо й те, що «Збруч» стартував в чемпіонаті України серед аматорів. Свій перший матч команда з Волочиська провела в Оржіві Рівненської області, де поступилася «ОДЕКу» з рахунком 1:2. Наступний матч в аматорській лізі «Збруч» проведе в Новоград-Волинському Житомирської області, де зіграє проти «Авангарду».
Ну, а в першості області волочиська команда з шістьма очками очолила турнірну таблицю. На другу позицію вийшов «Горинь-Бартнік» з Ізяслава, який в другому турі зіграв 0:0 із шепетівським «Темпом». ФК «Славута» в Волочиську з рахунком 3:2 перемогла «Астарту», а красилівчани вдома обіграли «Енергетик-Ікву» зі Старої Синяви з рахунком 4:2. У третьому турі «Збруч» має зіграти в Ізяславі, «Поділля» вдома проти старосинявських футболістів, «Темп» прийматиме «Славуту», а «Красилів» завітає до Полонного.