ye-logo.v1.2

На двох колесах: шість медалей вибороли Хмельницькі спортсмени у чемпіонаті України

Спорт 1312
Хмельницьку область представляли 18 учасників
Хмельницьку область представляли 18 учасників. Фото: adm-km.gov.ua

Минулих вихідних відбувся командний чемпіонат України.

У Білій Церкві протягом 16-19 липня відбувався командний чемпіонат України в олімпійських видах програми та чемпіонат України в командній гонці серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок. Хмельницьку область представляли 18 учасників, повідомляє Хмельницька ОДА.

За чотири змагальні дні наші спортсмени вибороли достойні місця. У командних гонках Юніори – найкращі, 1 місце. Так, золоті медалі здобули Савчук Іван, Стецюк Вадим та Звірановський Давид (команда Хмельницька обл-мікс). Юніорки – 2 місце. Срібні медалі у Нагуляк Дарини, Плоцідим Анастасії, Сафронюк Наталії, Чорної Олександри.

У індивідуальній гонці на час Юніорки знову були другі, поступившись збірній Миколаївської області. П’ятеро спортсменок команди отримали срібні медалі – Нагуляк Дарина, Плоцідим Анастасія, Ситник Діана, Сафронюк Наталія, Чорна Олександра. Команди жінок та юніорів зупинилися за крок до п’єдесталу, у своїх категоріях посіли четверті місця.

В останній день у групових гонках знову з медалями. Юніори – другі, срібло у Стецюка Вадима та Шаронова Артема. Жінки – треті. Три бронзових медалі вибороли Пархомюк Вікторія, Беляк Дарина та Слободян Ірина у складі змішаної команди Хмельницька обл.-мікс. Близькою до призового місця у цьому виді була і команда юніорок – 4 місце.

До теми: Першість області з футболу: у восьми матчах забили 31 гол

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую