Чемпіонат України з вільної боротьби: хмельницькі спортсмени здобули чотири медалі

Спорт 2030
Хмельничани вибороли нагороди на чемпіонаті України
Хмельничани вибороли нагороди на чемпіонаті України. Фото: з сайту Хмельницької міської ради

Хмельничани вибороли низку нагород на всеукраїнських змаганнях.

Днями в Києві відбувся Чемпіонат України з боротьби вільної серед чоловіків до 23 років. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницької міської ради, для чотирьох хмельничан виступ на змаганнях був успішним.

«За результатами змагань Євген Кириченко здобув перше місце у ваговій категорії 79 кілограм, Андрій Нугуманов виборов друге місце у ваговій категорії 70 кілограм, Андрій Гика посів друге місце у ваговій категорії 86 кілограм та Ігор Керод здобув третє місце у ваговій категорії 97 кілограм», - зазначають у міській раді.

Загалом спортсменам вдалося вибороти одне золото, два срібла та одну бронзову нагороду.

Нагадаємо, хмельничанки здобули нагороди у командному чемпіонаті України з велосипедної гонки.

До теми: У Хмельницькому відбудеться забіг в пам’ять про загиблих Героїв.