Першість області з футболу: Визначився останній фіналіст

Спорт 1244
У фінальній частині чемпіонату Хмельницької області з футболу 6 команд позмагають на медалі першості. Фото: з архіву

На Старосинявщині зіграли «Еліта» та красилівський «Случ».

Матч між командами з Пасічної та Красилова мав дати відповідь на питання, яка з цих команд продовжить боротьбу за медалі першості. І, якщо «Еліту» влаштовувала навіть нічия, то ось «Случу» необхідна була лише перемога.

Красилівчанам вдалося забити швидкий гол на 4 хвилині, коли відзначився Сабадаш. Та ще до перерви господарям вдалося відігратися – на 40 хвилині забив Сурник. А ось у другому таймі «Еліта» забила ще двічі (відзначилися Соловей та Люблінський), а «Случ» лише один гол (забив Якобчук». А відтак «Еліта» з Пасічної Старосинявського району виграла 3:2 та здобула путівку до фінальної частини чемпіонату області з футболу.

Вже цієї суботи, 10 жовтня, пройдуть матчі першого туру фіналу обласних змагань. Нагадаємо розклад матчів усієї фінальної частини: