Футбол. «Епіцентр» - «Карпати»: помилка, ціною в негативний результат (ФОТО)

Спорт 1603
Епіцентр в Дунаївцях поступився львівським Карпатам 0:1
Епіцентр в Дунаївцях поступився львівським Карпатам 0:1. Фото: автора

Львівські «Карпати» перервали переможну серію дунаєвецького «Епіцентру».

6 жовтня в Дунаївцях відбувся матч 12 туру чемпіонату України з футболу в другій лізі групі «А». В гості до «Епіцентра» завітали львівські «Карпати», які посідають друге місце. Львів’яни, які до цього матчу, як і дунаєвчани, мали серію з п’яти перемог поспіль. І «Карпати» продовжили свою серію, перервавши, відповідно, п’ятиматчевий успіх «Епіцентра».

Виконуючий обов’язки головного тренера дунаєвецької команди Олег Надуда на гру проти «Карпат» випустив той самий склад, що і в переможній грі над «Діназом». Отож, на вістрі атаки «Епіцентру» знову зіграв бразилець Барбоса да Сілва, який, між іншим, мав шанс забити «Карпатам» в другому таймі. Але реалізувати свій вихід віч на віч із голкіпером гостей не зміг – пробив повз ворота. «Цей момент став якимось ключовим, - після матчу сказав Олег Надуда. – Хлопці якось зневірилися в тому, що вони можуть зіграти внічию або навіть перемогти».

А ось «Карпати» свій шанс не упустили. Наприкінці першого тайму у центрі поля помилилися гравці «Епіцентру» Олександр Кіцак та Євгеній Захарченко і м’яч опинився в Максима Гуменюка, який пробіг метрів 20-ть та пробив по воротам «Епіцентру» і рахунок став 0:1.

У другому таймі дунаєвчани повністю контролювали м’яч, але зрівняти рахунок не змогли. Вже після гри головний тренер «Карпат» Андрій Тлумак зізнався, що вперше його команда грала, так би мовити, по рахунку. «Все таки три очки для нас були важливіші, чим якість гри у другому таймі», - сказав Андрій Тлумак.

«Епіцентр», програвши 0:1, продовжує посідати 5 місце в турнірній таблиці, маючи в активі 21 очко. Свій наступний поєдинок дунаєвчани проведуть 10 жовтня в Чернігові.

До вашої фото з матчу «Епіцентр» - «Карпати»:

Футболісти Епіцентра в матчі проти Карпат були налаштовані дати бій львівській команді.

Епіцентр - Карпати - моменти матчу

Епіцентр - Карпати - моменти матчу.

Барбоса да Сілва в грі проти Карпат грав у нападі, а після виходу на поле Руслана Івашка змістився на лівий фланг півзахисту.

Євгеній Немтінов був активним у складі Епіцентра в грі проти Карпат

Євгеній Немтінов був активним у складі Епіцентра в грі проти Карпат.

Карпати після матчу з Епіцентром подякували своїм фанатам, які приїхали на гру в Дунаївці.