«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Футбол. «Поділля» та «Агробізнес» виграли свої матчі

Спорт 1951
Агробізнес переміг Карпати завдяки голу, який забив гравець на перегляді
Агробізнес переміг Карпати завдяки голу, який забив гравець на перегляді. Фото: fcab.com.ua

Хмельницьке «Поділля» та волочиський «Агробізнес» зіграли другі контрольні матчі, готуючись до весняної частини чемпіонату України з футболу в першій лізі. «Поділля» знову грало у Вінниці проти «Ниви», а «Агробізнес» у Львові – проти «Карпат». І цього разу обидві команди з Хмельниччини святкували перемоги.

«Поділля», яке 2 лютого поступилося «Ниві» 1:2, вже 5 лютого знову завітало до Вінниці, щоб вдруге зіграти з вінничанами. І цього разу команда Віталія Костишина здоубла перемогу з рахунком 2:1. Рахунок у матчі на 23 хвилині відкрив Ігор Карпенко, але «Нива» на початку другого тайму, завдяки влучному удару Тимофія Брижчука, відновила його. Утім, на 60 хвилині хмельничани знову забили – відзначився Артем Панасенков. У підсуку «Поділля» перемогло 2:1. Попереду на хмельничан очікує ще один спаринг – 10 лютого в Івано-Франківську проти «Прикарпаття».

А ось «Агробізнес», після поразки 2 лютого від чемпіона Львівщини «Юності» з рахунком 0:1, знову завітав до Львова. Цього разу команді Олександра Чижевського протистояли львівські «Карпати». У цьому матчі все вирішив один год, який забила команда з Волочиська на 81-хвилині. Його забив гравець, який перебуває на перегляді. Вже 8 лютого «Агробізнес» знову гратиме у Львові. Цього разу проти луцької «Волині».

Нагадаємо, «Поділля» та «Агробізнес» свої перші офіційні матчі в 2022 році мають зіграти19 березня проти криворізького «Кривбасу» та тернопільської «Ниви» відповідно. У середині лютого обидві команди вирушать на збори до Туреччини.