У Хмельницькому провели благодійний футбольний матч, на якому збирали гроші для ЗСУ

Спорт 3216
Збірна ветеранів Хмельниччини перемогла ветеранів Тернопільщини з рахунком 3:1
Збірна ветеранів Хмельниччини перемогла ветеранів Тернопільщини з рахунком 3:1. Фото: Віктора Зарванського

Збірна ветеранів Хмельниччини провели матч проти команди Тернопільської області.

9 липня на спорткомплексі «Поділля» пройшов благодійний футбольний матч, в якому зустрілися ветерани футболу Хмельницької та Тернопільської областей. Головне мета цього поєдинку – зібрати гроші на підтримку захисників України, які нині протистоять російській агресії.

Наприкінці червня ці команди вже проводили подібний матч – на Тернопільщині в Великих Гаях. Тоді виграла збірна Тернопільської області з рахунком 3:1, а під час матчу зібрали майже 10 тисяч гривень. І ось наче матч-відповідь. Тепер у Хмельницькому.

За домовленістю між командами, було зіграно два тайми по 40 хвилин, під час яких глядачі, які прийшли на трибуни СК «Поділля» стали свідками чотирьох голів, пенальті та одного вилучення в складі господарів поля.

Склади команд:

Збірна Хмельниччини: Андрій Петричук, Вадим Рефель, Вадим Крохан, Лев Сергєєв, Сергій Сяньков, Ігор Глушок, Микола Голуб, Сергій Розгон, Віталій Ращик, Юрій Панасюк, Юрій Рибчинський. Заміни: Ігор Шуляк, Леонід Мандрійчук, Віталій Розгон, Анатолій Бельський, Олександр Борисюк, Юрій Власов, Ісмаїл Умаров.

Збірна Тернопільщини: Ігор Марцінковський, Андрій Ковалишин, Роман Бурдник, Сергій Задорожний, Віктор Кучерас, Володимир П’ятничко, Ігор Бадло, Сергій Богородіченко, Віталій Гоцалюк, Микола Салик, Ігор Панчук. Заміни: Руслан П’ятничко, Ігор Білінський, Матвій Николайчук, Святослав Терлецький, Сергій Якимович, Віталій Первак.

Вже на 15 хвилині поєдинку хмельничанам вдалося провести стрімку атаку, яка, після передачі Льва Сергеєва, завершилася влучним ударом Віталія Ращика. Та вже через три хвилини збірна Хмельниччини подвоїла свою перевагу завдяки голу Ігоря Шуляка. Утім, ще до перерви гості змогли відіграти один гол. Після того, як Ігор Глушок зіграв рукою в власному штрафному майданчику, гості заробили право на пробиття пенальті. Одинадцятиметровий удар на 35 хвилині реалізував Ігор Бадло.

Хмельничани зіграли в синій формі, тернополяни - в жовтій. Фото Віктора Зарванського.

У перерві, поки футболісти відпочивали, провели аукціон серед глядачів. Головним лотами стали два тубуси від протитанкових комплексів. Як сказав начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергій Ремез: «Вони свою справу вже зробили». Один тубус продали за 3 тисячі гривень, інший – за 1 050 гривень. Також на матчі продавали програмки на гру. Ціна – вільна. Тобто, благодійний внесок. Примітно, що потім у перерві володарі програмок мали шанс виграти піцу. Вже після самого матчу, як повідомив журналісту сайту «Є» Сергій Ремез, стало відомо, що всього зібрали 30 тисяч гривень, які планують передати благодійному фонду «Волонтери Поділля».

У перерві матчу провели благодійний аукціон. Фото Віктора Зарванського.

Ну, а в другому таймі благодійного поєдинку, вже на 4 хвилині збірна Хмельниччини знову забила – і знову Віталій Ращик.

Та за 15 хвилин до завершення матчу господарі поля залишилися меншості. Другу жовту картку отримав Сергій Розгон. Утім, ветерани Хмельниччини змогли вистояти під натиском гостей, які прагнули не програти. Але відіграти бодай один гол збірна Тернопільщини не змогла. Отож, хмельничани виграли 3:1.

Матч, який транслювався в прямому ефірі МТРК «Місто» можна переглянути в записі: