Марина Бех-Романчук стала срібною призеркою «Діамантової ліги»

Спорт 1507
Легкоатлетка виступила у двох дисциплінах впродовж одних змагань
Легкоатлетка виступила у двох дисциплінах впродовж одних змагань. Фото: uaf.org.ua

Хмельничанка посіла друге місце у потрійних стрибках у фіналі змагань.

Хмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук у фіналі «Діамантової ліги» стала другою з потрійного стрибка.
«У четвертій спробі Бех-Романчук наблизилася до 15-метрової позначки, стрибнувши потрійним на 14.96 метрів. З цим стрибком вона виходила на заключну спробу другою. Попереду була лише рекордсменка світу Юлімар Рохас з Венесуели (15.28 метрів)», - йдеться у повідомленні Федерації легкої атлетики України.

Від стрибка в шостій спробі Бех-Романчук відмовилася, а Юлімар Рохас, вже у статусі переможниці приземлилася на позначці 14.99 метрів і поповнила список виграних змагань фіналом «Діамантової ліги».

Того ж вечора Марина Бех-Романчук виступила й в іншій дисципліні. У фіналі зі стрибків у довжину спортсменка посіла шосте місце з результатом 6.5 метри.