Легенди українського футболу зіграли в Хмельницькому (ФОТО)

Спорт 7686
Ветеранська збірна України з футболу провела товариський матч у Хмельницькому
Ветеранська збірна України з футболу провела товариський матч у Хмельницькому. Фото: автора

До Дня захисників та захисниць у місті відбувся футбольний товариський поєдинок.

Сьогодні, 14 жовтня, в Хмельницькому на спорткомплексі «Поділля» пройшов матч, в якому збірна захисників України зіграла проти збірної ветеранів футболу України. Пропри товариський статус поєдинку, гра видалася безкомпромісною та гольовою. А шанувальники футболу побачили справжніх легенд українського футболу: Андрія Бібу, Мирона Маркевича, Едуарда Цихмейструка, Юрія Максимова, Андрія Воробея, Віталія Самойлова, Сергія Нагорняка та інших.

Вже на самому початку початку збірна України отримали шанс відкрити рахунок, коли у ворота захисників України був призначений пенальті. Його реалізовувати взявся Мирон Маркевич. Ось тільки Мирону Богдановичу не вдалося переграти голкіпера Сергія Чижа, який зміг відбити удар з одинадцятиметрової позначки. То ж голів чекати довелося майже до завершення першого тайму. Спочатку Андрій Хомин забив, а згодом і Олег Шелаєв… і рахунок став 0:2 на користь ветеранів футболу. Та на перерву команди пішли за рахунку 1:3, адже захисники, в складі яких грали переважно військові, змогли забити один гол гостям, а ті відповіли влучним ударом Миколи Іщенка.

У другому таймі збірна ветеранів футболу України змогла збільшити свою перевагу завдяки голу Богдана Шершуна. Та захисники згодом відіграли один м’яч. Славетний в минулому футболіст Сергій Нагорняк, який нині є головним тренером кам’янець-подільського «Епіцентру», розіграв «стіночку» з міським головою Хмельницького Олександром Симчишиним, та вивів майора Олега Собуцького на ударну позицію. Олег Михайлович, який є засновником волочиського футбольного клубу «Агробізнес», а нині захищає Україну, влучно пробив і рахунок став 2:4. Матч так би і завершився з таким рахунок, але майже з фінальним свистком, ветеранська збірна України з футболу забила ще. Тож матч завершися з рахунком 2:5.

До вашої уваги фото з матчу:

Учасники матчу вийшли у футболках із зображенням Героїв України, які віддали своє життя в російсько-українській війні.

Мирон Маркевич (ліворуч), якому вже 71 рік, відіграв увесь матч у Хмельницькому.