Кубок області з футболу: «Колос» здолав «Дунаївці» (ФОТО)

Спорт 3964
Колос із Полонного став володарем Кубка області Пам
Колос із Полонного став володарем Кубка області Пам'яті Героїв України 2022 року. Фото: автора

Інтрига у фінальному матчі зберігалася до завершення першого тайму, а далі…сенсації не сталося.

Сьогодні, 29 листопада, в Хмельницькому відбувся фінал кубка області з футболу. У вирішальній грі зустрілися срібний призер чемпіонату області «Колос» з Полонного та ФК «Дунаївці», який переміг цього сезону в першій лізі. Звісно, фаворитом протистояння вважали саме «Колос», але у кубкових протистояннях буває, що суперник, який в чемпіонаті виступає класом нижче, може здивувати багатьох. Та не в цій грі. Команда з Полонного перемогла з рахунком 5:0, вигравши Кубок області «Пам’яті Героїв України». Утім, «Колосу» перемога далася не легко.

Через оголошену повітряну тривогу в багатьох куточках України, матч розпочався із затримкою. Були побоювання, що він взагалі не відбудеться, адже невідомо було скільки триватиме тривога. Утім, як відомо, вона була нетривалою, а тому команди змогли зіграти поєдинок, хоч із затримкою у пів години.

ФК Дунаївці

ФК Дунаївці

ФК Колос (Полонне)

І вже на 8 хвилині матчу «Колос» міг відкривати рахунок у грі. Але після удару Миколи Коляди дунаєвчан врятував Володимир Броварський, який зміг перевести м’яч на кутовий. Ще через хвилин вісім полончани знову ледь не забили – після прострілу Богдана Скоцькому м’яч зрикошетив та полетів у нижній лівий кут від Броварського – але і цього разу голкіпер ФК «Дунаївці» надійно зіграв.

Та вже на 27 хвилині поєдинку команда з Дунаївців могла «перевернути усе». Після навісу з кутового, Алішер Якубов вистрибнув вище за всіх та пробив у порожній кут воріт «Колоса» і… не влучив. Ще за декілька хвилин вже Дмитро Пожидаєв скористався помилкою захисника полонської команди та опинився один перед Владиславом Коцюбинським та спробував перекинути м’яч через голкіпера «Колоса» - переграти Коцюбинського не вийшло.

На початку матчу ФК Дунаївці довелося часто оборонятися

Гра наче була вже рівною без особливої переваги однієї з команди. Аж раптом «Колосу» вдалося провести атаку, яка завершилася потужним та влучним ударом Андрія Наконечного. Отож, на 43 хвилині «Колос» повів у рахунку.

Поки дунаєвчани оговтувалися від пропущеного голу, команда з Полонного одразу ж провели ще одну атаку – цього разу на 45 хвилині поєдинку відзначився кращий бомбардир обласної Прем’єр-ліги Богдан Скоцький.

Тож на перерву команди пішли за рахунку 2:0.

У другому таймі «Колос» не збабив обертів, попри те, що дунаєвчани намагалася відігратися. Але голи забивали у цій грі лише футболісти команди з Полонногою Спочатку на 55 хвилині Олег Кошка зробив рахунок 3:0. А через 20 хвилин Богдан Скромінський, який вийшов на заміну та провів у грі на той момент лише дві хвилини, забив і четвертий гол у ворота суперника. Фк «Дунаївці» могли принаймні «розмочити рахунок», але Коцюбинський зміг врятувати свою команди після удару Вадима Пищаля.

Крапку ж в грі на 80 хвилині поставив Микола Коляда, якого партнери вивели віч-на-віч із Броварським, і нападник «Колоса» реалізував свй шанс.

Отож, «Колос» переміг «Дунаївці» 5:0. Ну, а кращими гравцями цього матчу визнали Олександра Жданова («Колос») та Антона Балакая (ФК «Дунаївці»).