Футбол. «Поділля» - «Епіцентр»: три голи та перегляд потенційних новачків (ФОТО)

Спорт 2939
Віталій Каверін, повернувшись з польського клубу, знову гратиме за Поділля в першій лізі. Фото: автора

У Хмельницькому відбувся контрольний матч двох команд, які невдовзі розпочнуть змагання в першій лізі.

5 липня хмельницьке «Поділля» в рідних стінах провело товариський поєдинок проти кам’янець-подільського «Епіцентра». Нещодавно ці команди грали між собою в Дунаївцях, і тоді «Епіцентр» переміг з рахунком 2:1. Сьогодні ж кам’янчани знову здобули перемогу. Цього разу, забивши три «сухих» голи.

Як після матчу зізналися тренери обох команд, результат цього матчу для них не мав особливого значення. Сергія Нагорняка, наставника «Епіцентра», більше цікавив зміст футболу, який продемонструє його команда. Віталія Костишина, головного тренера «Поділля» - хто з футболістів, які вийшли на поле, зможуть у подальшому захищати кольори його клубу. Адже хмельничани, як відомо, пропустили минулий чемпіонат у першій лізі, а тому нині, по суті, «з нуля» формують команду.

Віталій Костишин, головний тренер Поділля

Віталій Костишин, головний тренер Поділля.

«До нас приїхало багато футболістів на перегляд, які не підготовлені, - каже Віталій Костишин. – Дивимося, аналізуємо, когось будемо відправляти, нових шукатимемо. Важко будувати команду практично «з нуля». Але процес йде, хоча часу мало».

Сергій Нагорняк, головний тренер ФК Епіцентр

Сергій Нагорняк, головний тренер ФК Епіцентр.

Зауважимо, що «Епіцентр» також у цій грі задіяв трьох потенційних гравців, один із яких наприкінці матчу мав дві нагоди відзначитися. А до того – віддав гольову передачу.

Початок гри був доволі рівним, але згодом кам’янчани мінімально заволоділи ініціативою, яку на 26 хвилині у гол втілив Сергій Стень. Подвоїти успіх своєї команди міг і Владислав Кристін, але «Поділля» врятувала поперечину воріт. Хмельничани ж могли зрівняти рахунок під завісу першого тайму, коли в падінні головою небезпечно, але не точно, пробив Олег Веремієнко, який в сезоні 2021/2022 років виступав за «Поділля», але належить львівському «Руху». Утім, не виключено, що гратиме за хмельничан на правах оренди.

Після перерви Віталій Костишин змінив значну частину футболістів на полі. І на початку другого тайму «Поділля» Станіслав Василенко міг зрівнювати рахунок, але «Епіцентр» врятував голкіпер Сергій Чернобай. Ще через декілька хвилин кам’янчан від голу, після удару одного з потенційних новачків хмельничан, врятувала стійка. Гості ж відповіли голом… на 64 хвилині відзначився Микола Миронюк.

Крапку ж в матчі поставив Руслан Буряк, забивши гол на 77 хвилині поєдинку.

Далі на обидві команди очікують чергові товариські матчі. «Епіцентр» 7 липня о 14:00 зіграє в Кам’янці-Подільському проти волочиського «Агробізнеса». А «Поділля» 8 липня о 16:00 в Хмельницькому прийматиме вінницьку «Ниву».

До вашої уваги фото з матчу «Поділля» - «Епіцентр»:

Поділля та Епіцентр провели контрольну гру в Хмельницькому

Олег Веремієнко (у білій формі), який є гравцем львівського Руху, можливо виступатиме за Поділля.

Кирило Костенко (з м'ячем) минулого сезону грав за Епіцентр, а тепер є гравцем Поділля.