Бокс. Хмельничани вибороли три нагороди в Болгарії

Спорт 1482
Представники Хмельниччини на чемпіонаті Балкан з боксу серед еліти добули дві золотих та одну бронзову медаль. Фото: фейсбуку "Авангард Хмельницький"

Завершився чемпіонат Балкан серед еліти чоловіків та жінок.

У змаганнях, які пройшли в болгарському місті Албена, взяли участь спорстмени з 11 країн. Серед них і збірна Україна, боксери та боксерки якої здобули 23 нагороди – по 8 золотих та срібних, а також 7 бронзових.

У складі збірної України виступали й вихованці хмельницької школи «Авангард», які здобули три медалі. Ярослава Маринчук, яка змагалася у ваговій категорії 50 кілограмів, стала бронзовою призеркою змагань. А Марія Боруца (81 кілограм) – стала найсильнішою, виборовши «золото». Чемпіонство оформив і Аркадій Карцан, який виступав у вазі 92 кілограми.

До слова, збірна України на чемпіонаті Балкан посіла друге загальнокомандне місце.