Футбол. «Поділля» - «Металіст»: коли бажання призвело до позитивного результату (ФОТО)

Спорт 2962
Гол Романа Назарчука на 83 хвилині приніс Поділлю перемогу над Металістом з рахунком 1:0. Фото: автора

У першій лізі завершилися матчі 12 туру.

Сьогодні, 15 жовтня, у Хмельницькому пройшов заключний матч 12 туру в першій лізі групі «А», в якому «Поділля» приймало харківський «Металіст». Матч видався не легким не лише через погодні умови (дощ), а й через бажання сусідів по турнірній таблиці здобути другу перемогу в чемпіонаті.

До цього поєдинку «Поділля» та «Металіст» мали лише по одній перемозі. Але в хмельничан було менше поразок, а тому вони випереджали харків'ян, які посідають останню 10 сходинку, на три очки. Тож перед гравцями «Поділля» стояло завдання виграти цей матч та покращити своє турнірне становище. Це, власне, після матчу підтвердив і головний тренер хмельничан Віталія Костишин, як сказав: «Дуже важливо було здобути перемогу. Ми всі це добре розуміли. Це було важко».

Гравці Поділля вийшли на матч проти Металіста "заряджаними" на перемогу

Гравці Поділля вийшли на матч проти Металіста "заряджаними" на перемогу.

Поділля - Металіст - матч 12 туру в першій лізі пройшов у Хмельницькому 15 жовтня.

Гра не була видовищною. У першому таймі команди майже нічого не створили в атаці. Хіба що можна згадати удар Іллі Коваленка на 16 хвилині, який зміг відбити голікпер гостей, та неточний удар перед перервою Петра Луціва по воротам господарів.

А ось на початку другого тайму «Металіст» двічі загрожував воротам господарів. І обидва рази на вістрі був ексгравець «Поділля» Станіслав Мораренко. Якщо з першим ударом впорався Дмитро Непогодов, то другому завадило точності. А на 64 хвилині харків'яни знову мали шанс відкрити рахунок – знову Мораренко, і знову «Поділля» врятував Непогодов. Згодом все той же Мораренко не дотягнувся до м'яча після простріла Луціва. Хмельничани ж, хоч і контролювали більше м'яч, але не могли відповісти подібними небезпечними ударами чи атаками.

Віталій Костишин, головний тренер Поділля

Віталій Костишин, головний тренер Поділля.

«Звісно, в нашому виконанні не було якогось малюнка гри, але на перший план вийшло бажання. Гра видалася більше бійцівською, за три очки», - після гри казав головний тренер «Поділля» Віталій Костишин. І саме гра до останнього дала свій результат.

На 83 хвилині матчу Віталій Каверін на лівому фланзі обігрався з Дмитром Пріхною та віддав пас на Івана Оробця, який лише три хвилин до цього вийшов на заміну. 19-річний півзахисник хмельничан одразу ж навісив у район одинадцятиметрової позначки, куди вже набігав Роман Назарчук. І Назарчук, вигравши верхову дуель у Вернаттуса, вколотив м'яч у сітку воріт – 1:0.

Ще через п'ять хвилин Дмитро Пріхна намагався подвоїти перевагу ударом з дальньої відстані, але голкіпер харків'ян відбив м'яч. Гості ж прагнули відігратися, але створити хоча б один небезпечний момент господарі поля їм не дозволили. Отож, «Поділля» - «Металіст» 1:0.

«Перемогою задоволений, - каже головний тренер «Поділля» Віталій Костишин. - Але ця гра нам ще більше «відкрила очі», як нам ще потрібно працювати і працювати».

Далі – матчі 13 туру. «Поділля» 20 жовтня гратиме в Кам'янці-Подільському проти «Епіцентра», а «Агробізнес» у Волочиську 21 жовтня прийматиме ФК «Хуст».