Фехтувальники з Нетішина здобули перемогу на всеукраїнському турнірі

Спорт 1220
Змагання з фехтування відбулися серед юніорів
Змагання з фехтування відбулися серед юніорів. Фото: з фейсбук-сторінки Хмельницької ОДА

Змагання відбулись 22 жовтня у Черкасах.

З 22 по 24 жовтня у місті Черкаси пройшов Всеукраїнський турнір найсильніших серед юніорів з фехтування серед юнаків та дівчат 2004 року народження та молодших. Про це повідомляють у Хмельницькій обласній державній адміністрації.

«У підсумку змагань спортсмени Хмельницької області з міста Нетішина досягли таких результатів: І місце – Дмитро Колобаєв; ІІІ місце – Майя Величко. Вітаємо спортсменів та тренерів з гарним виступом. Бажаємо подальших перемог!», – йдеться у дописі пресслужби ОДА.

Переможці серед юніорів. Фото: з фейсбук-сторінки Хмельницької ОДА.

У Національній федерації фехтування України повідомили, що у Всеукраїнському турнірі найсильніших взяли участь 27 юніорок і 28 юніорів. А Дмитро Колобаєв замінив «срібло» чемпіонату України на «золото» Турніру найсильніших. Адже на попередніх юніорських змаганнях цього сезону, а саме на чемпіонаті України, Дмитро посів друге місце. Тепер же хлопець зумів піднятись на найвищу сходинку п'єдесталу, перемігши у вирішальному поєдинку тих же суперників, яким протистояв і на національній першості – Станіслава Закутнього з Черкас. Дмитро здобув звитягу з рахунком 15:11.

Перемогу на турнірі здобула і фехтувальниця з Нетішина. Фото: з Фейсбук-сторінки Хмельницької ОДА.

Свою важливу частку в скарбничку перемог Турніру доклала і землячка золотого призера – Майя Величко.