Першість області з футболу. У Полонному зіграли заключний матч чемпіонату 2023 року

Спорт 1577
Колос із Полонного цього року виграв чемпіонат Хмельницької області, а також Кубок області. Фото: ХОАФ

Цей поєдинок не вирішував долю медалей, але команди все одно його провели.

Вчора, 8 листопада, в Полонному відбувся перенесений матч чемпіонату Хмельницької області з футболу, в якому «Колос» зіграв із хмельницьким «Поділлям». І хоч результат поєдинку не впливав на розподіл призових місць (але міг покращити позицію хмельничан), команди все одно зіграли.

«Колос» вже в якості чемпіона області-2023 Вже на 15 хвилині матчу відкрив рахунок у грі завдяки влучному удару Івана Кашперука. Але потім тривалий час мінімальна перевага господарів зберігалася. Та на 71 хвилині Микола Коляда подвоїв рахунок. А «крапку» в грі на 87 хвилині поставив все той же Кашперук. Отож, «Колос» - «Поділля» 3:0.

По завершенню матчу, голова Хмельницької обласної асоціації Ігор Хіблін та голова Шепетівської районної асоціації футболу Олександр Дехтярук вручили гравцям «Колоса» золоті медалі чемпіонату. Також «роздали» і персональні відзнаки - Богдану Скоцькому, як кращому бомбардиру (19 голів) та Сергію Бадраку, якого визнали кращим тренером сезону.

Нагадаємо, «Колос» із Полонного став чемпіоном області з футболу ще до завершення першості. Також ця команда виграла Кубок області. А ось, щоб визначити володаря срібних та бронзових медалей чемпіонату, довелося проводити додатковий матч. Тож срібним призером став красилівський «Случ», а бронзовим – ФК «Антоніни».