Велосипедисти з Хмельниччини стали чемпіонами та призерами всеукраїнських змагань

Спорт 954
Всеукраїнські змагання проходили в Білій Церкві
Всеукраїнські змагання проходили в Білій Церкві. Фото: зі сторінки Федерації велосипедного спорту Хмельницької області у фейсбуці

Область представляли четверо спортсменів.

Велосипедисти з Хмельниччини стали чемпіонами та призерами чемпіонату України та всеукраїнських змагань з кросу. Про це повідомляють у Федерації велосипедного спорту Хмельницької області.

Зазначають, що у Білій Церкві з 10 по 12 листопада проходив чемпіонат України в парній гонці на короткому колі, в індивідуальній гонці на короткому колі – 2 тур та всеукраїнські змагання у груповій гонці серед усіх вікових категорій.

«Участь у змаганнях взяли 210 велосипедистів з 24 команд з різних куточків України. Хмельницьку область представляли четверо спортсменів – велосипедисти Хмельницької обласної школи вищої спортивної майстерності серед яких є чемпіони та призери змагань», - повідомляють у Федерації велосипедного спорту Хмельницької області.

Призові місця здобули:

у індивідуальній гонці:

1 місце - Дмитро Тітаренко (серед чоловіків на 6,9 км);
3 місце - Наталія Сафронюк (серед жінок на 4,6 км).

У груповій гонці на короткому колі:

1 місце - Дмитро Тітаренко (серед чоловіків на 11,5 км).

У парній гонці:

1 місце - Наталія Сафронюк (серед жінок на 4,6 км).
3 місце - Дмитро Тітаренко та Олексій Полуйко (серед чоловіків на 4,6 км).

Нагадаємо, тенісист з Хмельницького Нікіта Білозерцев здобув першість на міжнародних змаганнях.