Футбол. Мінімальна поразка «Поділля» та чергова нічия «Епіцентра»

Спорт 1294
Хмельницьке Поділля продовжує підготовку до чемпіонату в першій лізі, який відновиться 23 березня. Фото: з архіву

Представники Хмельниччини провели контрольні матчі.

Вчора, 27 лютого, хмельницьке «Поділля» та кам'янець-подільський «Епіцентр» зіграли свої чергові спаринги.

Хмельничани у Винниках Львівської області зіграли з «Вікторією» з Сум. Долю матчу вирішив лише один гол, який був забитий у ворота «Поділля». Влучний постріл Сергія Копила приніс перемогу «Вікторії» з рахунком 1:0.

Свій наступний контрольний матч «Поділля» проведе третього березня в Івано-Франківську проти «Прикарпаття».

«Епіцентр» у Києві зустрівся із ФК «Юкса» з Київської області. Вже на 2 хвилині в ворота кам'янчан був призначений пенальті, який реалізував Дмитро Махнєв. Утім, подоляни відігралися на 38 хвилині завдяки влучному удару зі штрафного Сергія Стеня. Нічия 1:1, яка для «Епіцентра» стала четвертою в п'яти контрольних матчах.

Наступний товариський матч кам'янець-подільська команда проведе 6 березня в Києві проти «Діназа» з Вишгорода.

Ще один представник Хмельниччини в першій лізі чемпіонату України – волочиський «Агробізнес», 29 лютого на Закарпатті зіграє з харківським «Металістом».