Футбол. Рекордна серія «Агробізнеса» та фіаско «Поділля» (ФОТО)

Спорт 284
Харківський Металіст в Хмельницькому здолав Поділля, забивши три голи в другому таймі. Фото: автора

У першій лізі зіграні матчі чергового туру.

Сьогодні, 9 жовтня, в чемпіонаті України з футболу серед команд першої ліги відбулися поєдинки 11 туру. Кам'янець-подільський «Епіцентр» цей ігровий день пропускав, а ось інші два представники Хмельниччини – грали в рідних стінах.

Центральним матчем туру була гра у Волочиську, де лідер групи «А» «Агробізнес» приймав чернівецьку «Буковину», яка йде на третій позиції. Господарі, які до цього не втратили жодного очка, змогли здобути дев'яту поспіль перемогу в сезоні! У цій грі все вирішив один гол, який на 40 хвилині забив Роман Толочко. Тож «Агробізнес» виграв у «Буковини» 1:0 та встановив новий клубний рекорд – ще ніколи команда з Волочиська в першій лізі не вигравала дев'ять поспіль матчів.

А ось «Поділля» вдома приймало харківський «Металіст». Для хмельничан цей матч мав неабияке значення – щоб зберігати шанси навесні грати в групі «Чемпіонська», «Поділлю» необхідно було вигравати в харків'ян. До того ж, без травмованих Вадима Шавріна, Віталія Гемеги та Кирила Костенка. Щоправда, у гостей теж були кадрові проблеми. Але… У першому таймі обійшлося без голів, а ось в другому – Євгеній Ісаєнко, Алекс Чедомере та Олексій Горяінов вразили ворота господарів. Тож матч «Поділля» - «Металіст» завершився з рахунком 0:3.

8. «Нива» - 5 (8).

Вже 13 жовтня пройдуть матчі 12 туру. «Агробізнес» гратиме на Закарпатті проти «Миная», а «Поділля» в Чернівцях проти «Буковини». «Епіцентр» пропускатиме і цей тур.

До вашої уваги фото з матчу «Поділля» - «Металіст»:

Матч Поділля - Металіст пройшов у Хмельницькому 9 жовтня

Матч Поділля - Металіст пройшов у Хмельницькому 9 жовтня.

Футболісти обох команд та арбітри подякували ЗСУ, завдяки яким проходить чемпіонат України.

У першому таймі матчу Поділля - Металіст команди майже не створили небезпечних моментів.

Назар Гамолов вийшов зі стартових хвилин матчу, оскільки Вадим Шаврін, головний нападник Поділля, не зміг зіграти через травму.