ДЮФК "Поділля" - без поразок

Спорт 2463

У Чемпіонаті України з дитячого футболу гравці команди U-16 ДЮФК «Поділля» перемогли «Волинь» з Луцьку, а команда хмельничан U-14 розписала бойову нічию – 2:2.

У першому таймі 16-річне «Поділля» трималося власної половини поля, тоді як гості грали більш впевнено і мали кілька моментів для того, щоб відкрити рахунок. Під час одного з проходів, коли волиняни майже вийшов на побачення з воротарем, хмельничани здійснили фол останньої надії. Небезпека була відведена від воріт «Поділля», проте за порушення наші гравці залишилися вдесятьох.

За кілька хвилин після того, в середині тайму, сфолили вже гості. Арбітр призначив пенальті, яке «Поділля» вдало реалізувало. Гравець під номером дев’ять прицільно пробив у ближню дев’ятку. Після перерви «Поділля», незважаючи на меншість, заграло яскравіше, і змогло втримати мінімальну перевагу.

Другий матч, у якому гравці команди U-14 зустрічалися з волинянами, приніс хмельничанам бойову нічию 2:2.