ye-logo.v1.2

У Хмельницькому виховательку дитсадка, під час зміни якої 4-річний хлопчик отримав струс головного мозку, звільнено з роботи

Суспільство 2234

У Хмельницькому виховательку дитсадка №29, під час зміни якої 4-річний хлопчик Валерій Гавронський отримав закритий перелом кісток носа і струс головного мозку, звільнено з роботи.

Про це повідомила завідуюча ДНЗ №29 Алла Марисюк в інтерв’ю обласній газеті “Подільські вісті”.

“Сталося кричуще недбальство з боку вихователів, що працювали в той день з дітьми. Вихователька, яка була з дітьми у першу зміну, звільнено з роботи за власним бажанням. Я провела службове розслідування і з’ясувала, що вихователька не думала, що під час занять з фізкультури хлопчик суттєво травмувався після зіткнення лобом з іншою дитиною. Але нікого про цей факт не повідомила”, – сказала вона.

А.Марисюк додала, що також одержали догани помічниця виховательки та няня.

Натомість у ДНЗ №5 (м. Хмельницький), де на заняті п’ятирічний вихованець отримав тілесні ушкодження у вигляді крововиливу м’яких тканин нижньої губи, обійшлося без звільнення працівників дитсадку. Як з’ясувалося, вихователька не навмисно каблучкою зачепила обличчя 5-річного хлопчика та розсікла губу. За виховательку заступилися батьки і її не звільнили.

За словами гуманітарного заступника міського голови Хмельницького Григорія Давиденка, педагоги повинні зробити висновки, “бо це не лише обличчя освіти, а й міста”.

Як повідомляв НГП, прокуратура Хмельницького вимагала притягнути до відповідальності працівників дитячих садків №29 і №5, винних в отриманні тілесних ушкоджень їх вихованцями.

У прес-службі прокуратури наголосили, що вказані факти керівники дошкільних закладів приховали, належної оцінки діям педагогічних працівників не дали. «Більше того, замість створення атмосфери доброзичливості, співчуття та поваги до гідності дитини, намагання виправити наслідки нанесеної травми, у дитсадку №5, аби не допустити розголосу, вчинено психологічний тиск на потерпілого та його батьків», – наголошується у повідомленні.

Загалом, у Хмельницькому діє 39 дошкільних закладів.

Інформує НГП 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую