ye-logo.v1.2

Погода підкинула сюрприз - будьте обережні!

Суспільство 1951 2
Фото: khmelnytsky.com

За інформацією Хмельницького обласного центру з гідрометеорології, найближчими днями в Україні, в тому числі і на Хмельниччині, утримуватиметься холодна погода з мокрим снігом, на дорогах ожеледиця.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради з метою уникнення ризику виникнення надзвичайних подій, просить хмельничан утриматись від поїздок на власних авто на далекі відстані. Керування автомобілем в таку погоду вимагає від водіїв особливої пильності та дотримання усіх правил дорожнього руху.

Хмельницька міська рада нагадує про небезпеки, що очікують на дорозі. Громадянам необхідно бути обережними під час пішохідних прогулянок на вулиці, оскільки щорічно реєструється надзвичайно велика кількість травмувань, пов'язаних з ожеледдю.
Дають тут і поради, як встояти на ногах в ожеледь.Можна прикріпити на підбори шматок поролону або лейкопластиру (хрест-навхрест або східцем). Перед виходом з дому наклейки варто натерти піском. Можна прикріпити на підошви шмат наждакового паперу. Також рекомендується змастити підошву клеєм типу "Момент" та поставити взуття на пісок.

Радять також утриматися від вживання алкоголю. Бо у стані сп'яніння людина може важко травмуватися, але не відчути болю. Це призводить до того, що людина невчасно звертається за медичною допомогою, що часто ускладнює лікування. Крім того, алкоголь погіршує координацію рухів та реакцію людини.
 

Коментарі:

Яша 06.12.2012 21:43

коли б не починалася зима, а для комунальних служб вона завжди несподівана)))

Serhio 04.12.2012 12:06

Какие же сюрпризы? Или никто не знал, что зима на дворе? Или ни один погодный сайт не предупреждал о том, что с понедельника снег? Дикость какая-то: снег пошел, город парализован

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую