ye-logo.v1.2
3 Квітня, 2020

Хмельницький долучився до відзначення Всеукраїнського тижня права

Суспільство 2857
Фото: zosh-nomer3.com

У пам'ять про проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини 10 грудня в Україні відзначається День прав людини. З цієї нагоди вже вп'яте цього року з 10 до 15 грудня в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права.

У Хмельницькому в межах Всеукраїнського тижня права відбудеться низка різнопланових подій, спрямованих на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права та свободи людини і громадянина та набуття навичок у їх застосуванні, повідомляє Хмельницька міська рада. Відповідний план заходів з проведення у нашому місті Всеукраїнського тижня права затвердив своїм розпорядженням міський голова Сергій Мельник.

Передбачається впродовж тижня права організувати і провести в закладах освіти і культури лекції, бесіди, зустрічі за "круглим столом", правові конкурси, ігри, змагання тощо інформаційного, освітнього та виховного характеру.

Так, у навчальних закладах міста пройде Всеукраїнський урок на тему "Права людини". Для учнів 9-11 класів загально-освітніх шкіл міста в приміщенні Хмельницького університету управління та права буде проведено правовий брейн-ринг. Серед навчальних закладів міста триває міський конкурс-огляд на кращу організацію право-освітньої та право-виховної роботи.

Фахівці з права впродовж тижня виступатимуть в засобах масової інформації із роз'ясненнями з питань захисту прав людини. Лекції, навчання, бесіди з питань реалізації та захисту прав людини проводитимуться також у трудових колективах.

У навчально-виховних і культурно-освітніх закладах будуть організовані книжкові виставки, оформлені тематичні стенди, відбуватимуться презентації видань про права людини. Проводитимуться науково-практичні конференції, зустрічі за "круглим столом", майстер-класи провідних юристів, присвячені проблематиці прав людини, за участю діячів науки та культури.
Події, які пройдуть у місті Хмельницькому під час Всеукраїнського тижня права широко висвітлюватимуться засобами масової інформації. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую