ye-logo.v1.2

Теплиця – підготовка до зими

Суспільство 6414
Фото: http://tabanton.ru/

Коли городні пристрасті вже вщухли, можна спокійно подумати над тим, а чи правильно підготована ваша теплиця до зими.

 Які неприємності можуть загрожувати при недбалості в цьому питанні і в чому шукати причину можливих невдач майбутнього сезону? Вчимося на своїх помилках, щоб не допускати їх надалі.
Увага на вологість
Ясно, що надлишкова волога і тепло в теплицях і парниках служить на користь росту рослин, але ці ж фактори впливають і на розвиток хвороб і шкідників в них. Причому, потрібно пам’ятати, що не тільки ґрунт, але і внутрішні деталі каркасів, і садові інструменти, і ємності також можуть бути заражені.
Механічне прибирання рослинних залишків
Як тільки ви зібрали урожай, необхідно одразу ж позбавитись від рослинних залишків, адже відомо, що томати, заражені фітофторою, передають збудників хвороби через бадилля, а значить, всі залишки потрібно спалити. Ще необхідно перекопати ґрунт у теплиці і позбутися від коріння бур’янів. Ця робота збереже ваш час та сили весною.
Дезінфекція
З цією метою палять комову сірку, яку розкладають на металевих деках по всій довжині теплиці з розрахунку 50 г/м3. До сірки потрібно додати трохи гасу (не бензину!) і обережно підпалити, починаючи від дек у дальньому кінці теплиці і, поступово підходячи до виходу. Не забудьте перед обкурюванням закласти всі щілини й діри, щільно закрити віконця й кватирки і, закінчивши обробку, закрити за собою двері теплиці. Сірчаний ангідрит, який утворюється під час згоряння, зберігається в теплиці протягом 2-3 днів, він дуже токсичний, тому, проводячи роботу з дезінфекції теплиці, користуйтеся респіратором, захисними окулярами і рукавичками. Днів через п’ять, потрібно відкрити двері та кватирки і провітрити приміщення.

Підготувала Валентина КОЛИЖНЮК

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую