ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

Секрети щасливих стосунків

Суспільство 1520
Фото: kuponi.com.ua

Спілкуйтеся та довіряйте

 Ви повинні вміти обговорювати з вашим партнером питання, що цікавлять вас, чого б це не стосувалося, в тому числі сексу, страхів, планів на майбутнє. І дуже важливо довіряти одне одному. Ви повинні не тільки довіряти вашому партнерові, але і бути гідним його довіри.
Щастя починається із вас
Щастя полягає не в яких-небудь діях, досягненні чого-небудь або володінні чимось. Ні модні сукні, ні гроші не зроблять вас щасливим, поки ви не вирішите для себе бути такими.
Є я, є він/вона, і є ми
Ви не тільки чиясь дружина або чийсь чоловік, ви — індивідуальність. Важливо, щоб ви дозволяли собі робити якісь речі для себе самого. Однак у вас повинні бути заняття, якими ви займаєтеся разом. Ви ж, врешті-решт, перебуваєте у шлюбі. Знайдіть цей баланс між «я» і «ми».
Шлюб повинен бути на першому місці
Шлюб вважається найсильнішим зв'язком між двома людьми. Діти виростають і залишають батьків, друзі з'являються і зникають, час спливає. Жінки, для яких головним у сім'ї є діти, врешті-решт, не дають їм вирости і стати незалежними дорослими. Тому для вас на першому місці повинен бути ваш шлюб.
Залиште минуле в минулому
Дуже важливо починати нові стосунки з чистого аркуша. Інакше неможливо бути з нинішнім партнером на всі 100%. Крім того, ніколи не порівнюйте свого нинішнього партнера з попереднім.
Пам'ятайте головну причину, чому ви одружилися
Ви створювали сім'ю не для того, щоб працювати шістдесят годин на тиждень, бачити одне одного 2 години на день, не для того, щоб купити нову машину, кращий будинок або інші речі. Ви виходили заміж, щоб ділити одне з одним життя, а не рахунки. Ви виходили заміж, бо полюбили одне одного.
Ніколи не порівнюйте себе з іншими парами
Завжди існуватимуть сім'ї, подружжя в яких виглядають щасливішими, сексуальнішими, здоровішими чи успішнішими, ніж ви. Не потрібно порівнювати їхнє життя із вашим.
Ніколи не думайте «що, якби...»
Роздумувати про те, щоб було, якби ви провели одну ніч або все життя з іншою людиною, несправедливо стосовно вашого партнера. Крім того, ви знаєте його (її) з різних боків. Що ж стосується інших, зазвичай, ми бачимо тільки найкраще.
Знайте, що кохання може міцнішати
Любов та прихильність одне до одного можуть міцнішати з роками. Чим довше ви разом, тим більша історія вас об'єднує, і якщо ви все робите правильно, ваше кохання буде розквітати. І завжди пам'ятайте - не буває ідеальної любові.
У горі та в радості
Якщо життя пов'язало вас, значить, ви повинні підтримувати одне одного, що б не трапилося. Не дозволяйте фінансам, здоров'ю або роботі встати між вами. Ваш партнер потребує вас. Якщо ви кохаєте, ви впораєтеся із цим разом. І в горі, і в радості - пам'ятайте цю фразу.
Кажіть одне одному «я кохаю тебе» і думайте так само
Час від часу вашому партнерові потрібно чути від вас ці три заповітні слова. Це може здаватися вам занадто по-юнацьки, але це важливо. І, незважаючи на те, наскільки ви зайняті, знаходьте час для романтики.

Підготувала Ксенія ЖУЖА.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую