ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

Хмельницький ліцей потрапив до півсотні кращих у державі

Суспільство 7259
oblrada.km.ua
Фото: oblrada.km.ua

В рейтингу 50-ти кращих українських шкіл журналу "Фокус" тринадцяте місце посів Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки.

 Як повідомляє Хмельницька обласна рада, при підготовці рейтингу видання проаналізувало результати зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) більше 12 тисяч загальноосвітніх навчальних закладів країни.
Кращою школою України, за результатами дослідження журналу "Фокус", став Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер", у якому навчається найбільша кількість випускників, що набрали на зовнішньому тестуванні високі бали, а 14 учнів показали максимальний результат.
Другий рядок рейтингу посів торішній лідер – Львівський фізико-математичний ліцей. Слава цього навчального закладу виходить далеко за межі рідного міста, що забезпечило ліцею місце в трійці лідерів.
На третьому місці опинився київський ліцей "Інтелект".
Рейтинг показав, що найсильніші школи країни знаходяться в Києві. У підсумковий список кращих загальноосвітніх навчальних закладів потрапили 16 столичних шкіл – третина рейтингу. Однак, проведене дослідження засвідчило, що якісною середньою освітою можуть похвалитися не лише великі міста.
Цьогоріч "Фокус" скорегував систему оцінки шкіл. Тепер місце школи в рейтингу залежить від кожного учня, а точніше від його результатів зовнішнього тестування. Так, чим більше учнів показали кращі результати за ключовими предметів (української мови та літератури, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії та англійської мови), тим вище піднімається школа в рейтингу.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую