ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Хмельницькі освітяни вийдуть на майдан

Суспільство 2803
Дмитра Скрипника
Фото: Дмитра Скрипника

Аби відстояти свого директора, педколектив навчально-виховного комплексу №10 створив місцеву ініціативу.

«У понеділок, 29 липня, о 18:00 ми хочемо зібрати усіх небайдужих на майдані Незалежності. Звільнення нашого директора Святослава Ратушняка обурило не лише педагогічний колектив, але й батьків, які стали на його захист. Проте влада нас не чує, тому ми і створили місцеву ініціативу. В інших школах також невдоволені звільненням директорів, ми закликаємо об'єднатися. Також хочемо, щоб на позачерговій сесії міської ради винесли на обговорення цю «чистку» директорів», - каже голова профспілкового комітету НВК №10 Світлана Медвецька.
Тим часом, як і обіцяв міський голова Сергій Мельник, для перевірки фінансово-господарської діяльності НВК №10 створено комісію. Її очолив заступник мера Григорій Давиденко. Проте в об'єктивності комісії сумнівається колишній директор НВК №10 Святослав Ратушняк.
«До складу комісії увійшла головний економіст бюджетного відділу фінансового управління Олена Конорєва. Проте раніше вона уже проводила перевірки школи і її висновки були негативними. Хоча у той же час паралельно нас перевіряла і провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності управління освіти Марія Зяблова. Розрахунки Марії Йосипівної повністю співпали з нашими, які ми надали міськраді. Ось такий парадокс», - розповідає Святослав Ратушняк.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую