ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Суддя по справі Червонюка: «Пояснювати свої дії я не буду»

Суспільство 5438
bigmir.net
Фото: bigmir.net

Суддя Хмельницького міськрайонного суду Ростислав Лунь вирішив, що 70 тисяч гривень застави є достатньою запобіжною мірою для Дмитра Червонюка - сина власника Рівненського льонокомбінату, який на смерть збив у Хмельницькому Олега Крушельницького.

Ростиславе Володимировичу, чи дійсно Дмитра Червонюка випустили під заставу?
Його не випускали. Йому обрали запобіжний захід у вигляді застави. Сума становить 70 тисяч гривень. Рішення прийняте і ви можете з ним ознайомитися. А чому, як – це вже не є предметом нашої розмови. Усім сторонам надана копія рішення. Сума встановлена у межах, які передбачає Кримінально-процесуальний кодекс України. Вона близька до максимальної.
Теоретично, чи може він покинути межі країни?
Це вже питання до органів, які за ним будуть дивитися. Чи будуть його якимось чином контролювати, у них якраз потрібно питати. Ви лише можете ознайомитися із судовим рішенням. Там викладені усі мотиви, усе викладено. Пояснювати свої дії я не буду.
Чи здав він закордонний паспорт?
Я його зобов’язав здати. Одразу як до нього прийде слідчий, він повинен здати його.
А що вимагала прокуратура?
Взяття під варту.

Рідні Олега Крушельницького, якого на смерть збив Дмитро Червонюк, уже подали апеляцію на рішення міськрайонного суду і у понеділок, 2 вересня, о 15:30 пікетуватимуть Апеляційний суд Хмельницької області.

Варто відзначити, що Ростислав Лунь є досить гуманним суддею. Минулого року колишньому начальнику Тернопільської облдержавтоінспекції Віктору Паку - винуватцю аварії, в якій загинула людина, і ще двоє були травмовані – він дав два роки умовно та відпустив із зали суду. І це при тому, що спочатку міліціонер зник із місця пригоди, а потім його провину на себе брала інша людина, - повідомляють Факти.
 

Коментарі:

Старпом Василь 31.08.2013 17:17

70 тисяч для тих, хто має мільйони? Зрозуміло, чому оцього Луня поставили. Після його суду сім'ю загиблого ще визнають винною.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую