ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2020

На Хмельниччині школярі організували власний наркобізнес

Суспільство 2104
mvs.gov.ua
Фото: mvs.gov.ua

Тепер хлопцям загрожує ув'язнення терміном до восьми років.

У Деражнянському районі затримали двох дітей, які підзаробляли, продаючи марихуану. Вранці вони ходили до школи, а ввечері знаходили клієнтів. За наркотиками же юнаки їздили до обласного центру, а вдома подрібнювали та фасували.
«Якось мати одного з юних дилерів знайшла в помешканні подрібнене листя коноплі, і спробувала самотужки вплинути на сина. Нічого кращого, ніж надавати стусанів, жінка не вигадала, але такого «профілактичного» ефекту надовго не вистачило і напоумити хлопця їй так і не вдалось. Незабаром про злочинний бізнес учнів стало відомо працівникам міліції. Правоохоронці затримали юнаків під час чергової оборудки з продажу наркотичного зілля», - розповідає начальник прес-служби обласного управління міліції Інна Глега.
Зі слів вчителів, у хлопців були проблеми з поведінкою і раніше, але всі пов‘язували це з особливостями перехідного віку. Про злочинне захоплення ніхто і подумати не міг, адже у обох затриманих батьки - освітяни.
«Один з неповнолітніх підшукував серед місцевої молоді покупців та зводив їх зі своїм товаришем, який за окрему плату збував їм марихуану», - каже начальник Деражнянського райвідділу міліції Віктор Шуляренко.
Тримати неповнолітніх порушників до засідання суду за ґратами правоохоронці не стали - обмежилися домашнім арештом і дозволили продовжити навчання. Щоправда, наврядчи вони уникнуть покарання, адже за незаконний збут передбачена кримінальна відповідальність та до восьми років позбавлення волі.
Тепер працівники міліції займаються пошуками тих, хто втягнув дітей у наркобізнес і постачав їм зілля у обласному центрі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую