ye-logo.v1.2

Хмельницькі рятувальники «поклали око» на заповідні землі міста

Суспільство 2826
Фото: wikimapia.org

Зелена зона міського пляжу під загрозою забудови.

На найближчій сесії Хмельницької міської ради буде розглядатися питання, щодо зміни цільового призначення деяких земель у місті із «зеленої природоохоронної зони» на «землі багатоповерхової житлової та громадської забудови». Серед таких земель є і територія у 2,3 гектара на вулиці Рибалка 1/3, що прилягає до міського пляжу.
Проте ще до сесії міської ради головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області провело «розвідку боєм». Рятувальники звернулися до виконавчого комітету за дозволом на розроблення проекту землеустрою цієї території, хоча документація уже була підготовлена.
Відповідь від міської влади не змусила себе довго чекати – на землях природно-заповідного фонду заборонено будівництво житлових будинків. Більше того, на розробленій на замовлення головного управління рятувальників землевпорядній документації не врахували необхідності існування стометрової прибережної захисної смуги, будівництва дороги, яка має сполучити вулиці Рибалка та Західно-окружної, та те, що міський пляж та прилеглу територію уже передали в оренду.
Через ризик втратити зелену зону поблизу міського пляжу представники громадських організацій Хмельницького організували круглий стіл під назвою «Майбутнє хмельницького пляжу - зелена зона чи бетонні «джунглі».
«Питання зміни цільового призначення зеленої зони виникло з подачі головного управління ДСНС Хмельницької області. Нами було прийняте рішення створити ініціативну групу, яка візьме питання внесення змін у генплан міста під особистий контроль та докладе усіх належних зусиль аби не допустити зміни цільового призначення прилеглої до пляжу території. Ініціативна група буде інформуватиме громаду про весь перебіг подій та хід розгляду депутатами питання про зміну цільового призначення зеленої зони поряд з міським пляжем на сесії міської ради», - коментує один із членів ініціативної групи Руслан Рохов.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую