ye-logo.v1.2

Адам Надорожний:«Випадковостей у житті не буває»

Суспільство 1857

Його часто запитують: «Чи існує доля?». Так, – відповідає Адам Володимирович, – доля – це все те, що від нас не залежить. Ми не вибирали своїх батьків, країну, в якій народилися, не вибирали зовнішність, здоров’я, людей, з якими доведеться зустрітися в житті. Тому нам часто здається, що світ навколо дуже несправедливий: хтось стає сиротою в ранньому дитинстві, хтось народжується інвалідом, а хтось, хто грішить і плює на всі людські закони, живе щасливо. Але ми бачимо лише наслідок, а не причини...
Як пояснив Адам Володимирович, коли людина помирає, зникає лише тіло, а душа знову приходить у цей світ, і час її народження залежатиме від її минулого життя. Тому немає щасливих і нещасливих людей. Просто ми платимо за те, що зробили в минулих втіленнях. А гороскоп астролог «читає» по розміщенню планет одна відносно одної на момент народження людини.
«Моя практика показує, що невезіння закладене в гороскопі, – каже Адам Володимирович, – тобто в людини є те, що називається кармічними проблемами те, чого обминути не можна. За спеціальними таблицями положення планет можна визначити кут між світилами, які визначають долю.  Для комфортного життя кут має становити 60 градусів. Таким людям усе, як кажуть, пливе до рук. Тим, у кого цей кут становить 40 градусів, для нормального життя потрібно трохи напружитися, а при 30 – дається тільки, як кажуть, «заначка». А далі – праця і праця.
В деяких гороскопах можна побачити, як планети створюють рівнобедрений трикутник, який називають Великим тригоном. Це – абсолютний елемент удачі. Людина йде по житті приспівуючи, але, переповнена щастям, вона  часто втрачає контроль над ситуацією і відчуття небезпеки. І ось тут, зазвичай, трапляється біда – аварія, втрата майна, каліцтво... Тому, якщо у вас в житті все йде як по маслу, саме тоді й треба бути на сторожі.
Цікаво, що є люди, в яких планети, які утворюють тригон, стають надовго, і таких називають щасливчиками. А є такі, в кого він утворюється на кілька днів, а решта життя сіре і безпросвітне. Але навіть у ці кілька щасливих днів у житті треба бути обережним». 

Підбирати пару потрібно за астрологією
... Як пояснив Адам Володимирович, кожна планета має свою силу. Але в якийсь момент життя вони її втрачають, і у людини зникає енергетика тієї чи іншої чакри. Він чує її руками, проводячи вздовж тіла. Якщо, для  прикладу, у дівчини не працює статева чакра, чоловіки її «не бачать». Її можна відновити, і це вже чисто знахарський метод, яким він теж володіє.
«Або буває така ситуація, – продовжує пан Адам, –  у дівчини, нарешті, з’явився хлопець, вона вийшла заміж. Проблема, нібито, вирішена. Але далі може спрацювати Чорний Місяць або Ліліт (показник чорної карми. До речі, з сильним Чорним Місяцем боротися неможливо, і тоді людина уподобляється звіру, це – убивці, маніяки...). І якщо Ліліт зійдеться з Сонцем, цей шлюб закінчиться катастрофою: автокатастрофа, смертельна хвороба чоловіка...
Тому пару треба підбирати лише за астрологією. Потрібно  подивитися, чи сходяться гороскопи, адже вони можуть бути несумісними, а, можливо, цей шлюб принесе трагедію в життя одного із них». 
Адам Володимирович може навіть порадити, підходить дівчині хлопець, за якого вона збирається заміж, чи ні, і якщо підходить, то якого числа їй краще  виходити заміж, оскільки, за його словами, планети щодня змінюють своє положення. «І сьогодні день для одруження вдалий, а вже завтра шлюб буде конфліктним, – каже астролог. – Буває, що гороскоп показує, що 15-річну дівчину потрібно віддати заміж просто зараз, бо це її час. А вже через місяць буде пізно. І якщо вона упустить цей сприятливий момент, далі на неї чекає або життя з п’яницею, або розлучення, або вдівство...». Тому, стверджує Адам Володимирович, і в тому, що дівчину взагалі не помічають чоловіки, або в тому, що її весь час покидають, не потрібно шукати своєї вини. Просто, «так планети розмістилися».
Це ж саме можна побачити і по руці. Наприклад, якщо лінія дитини на материній руці розірвана, це вже принесе проблеми. І, знаючи ази хіромантії та застосовуючи кабалістичний метод (робота з цифрами), Адам Володимирович може лише підтвердити те, що показує гороскоп. 

«Обманути долю неможливо»
... А гороскоп може показати дуже багато. Наприклад, автокатастрофу, насильницьку смерть... «Біду рідко можна відвернути, – каже він. – Я, зазвичай, побачивши негатив у гороскопі людини, раджу: «Зміни що-небудь: місце проживання, роботу...»  Але в моїй практиці не було такого, щоб людина уникнула долі. Ось, недавно, попереджав чоловіка за місяць до смерті, навіть день сказав. Але, як правило, людину щось відводить від порятунку, обставини складуться так, що вона йде туди, де на неї чекає доля. Це спрацьовує ефект Касандри – «знаю, бачу, чую, хочу.., але не можу».  Попереджаю, що не йдіть туди, на вас чекає небезпека від вогню, людина послухається, не піде, але... вдома ошпариться окропом».
Хоча... Недавно в Адама Володимировича була жінка, і по її гороскопу він побачив близьке  вдівство. Попередив її, і зараз вона носиться з чоловіком, наче з немовлям. Поки все добре. І якщо він переживе цей період, попереду на нього чекає довге життя. Хоча, як стверджує Адам Володимирович, зазвичай, обманути долю дуже важко. «Особливо небезпечний 45-46-й рік життя, – каже він. – Зверніть увагу, скільки людей такого віку лежить на кладовищі».
Адам Володимирович не лише визначає долю і рекомендує, як її підкоригувати, він ще й може вказати, які органи та системи в людини слабкі і на багато років наперед попередити, на що вона може захворіти. А вже існуючі проблеми зі здоров’ям може визначити, навіть не складаючи гороскоп, а просто провівши рукою вздовж тіла. Під час цього не лише він, а й сам пацієнт відчуває поколювання, тепло, холод... в залежності від того, який орган і від чого страждає. Чимало хвороб, у тому числі і  жіночі проблеми – безпліддя, фіброміоми та полікістози, пан Адам лікує, як він каже, «знахарськими методами».
А щодо невдалого шлюбу, то, як сказав Адам Володимирович, за це можна подякувати ретроградній Венері (всі планети іноді починають рухатися у зворотному напрямку). «Цей період дуже несприятливий для шлюбу, – стверджує він. – Навіть перше знайомство (заручини) при ретроградній Венері навряд чи приведе до довготривалих стосунків. Справа в тому, що в цей час у людей змінюються смаки. І коли Венера відновить свій звичний рух, людина з жахом зрозуміє, що зробила величезну дурницю, яку іноді поправити дуже важко. Люди, які народилися в такий час, зазвичай, дуже невпевнені в собі, а звідси і проблеми в особистому житті. 
Відчутно впливає на долю людини і ретроградний Марс. У цей час Адам Володимирович не рекомендує починати нову роботу, нові проекти. А люди, котрі народилися при ретроградному Марсі, дуже часто тратять сили даремно, оскільки результатів їхні зусилля не приносять.
Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую