ye-logo.v1.2

Свічка: і в поміч, і на шкоду

Суспільство 42528

За допомогою свічки можна і допомогти, і шкоди завдати

Вже давно відомо, що свічки використовують не лише при відключенні електроенергії. Відомо й те, що «працювати» зі свічками можуть не лише спеціалісти, а й звичайні люди. Просто треба знати, що і як з ними робити...
Як розповіла знахарка з Чемеровецького району бабуся Ганя, свічки, насамперед, можна використати для визначення порчі. І це може зробити будь-хто. Ввечері, радить вона, коли стемніє, треба поставити на столі три церковні свічки і читати молитву Богородиці. При цьому потрібно тричі перехреститися. «Якщо під час читання молитви свічки почали коптити, а вогонь колихатися, – каже знахарка, – вам поробили або наврочили».
Якщо ви хочете дізнатися, чи не навели порчу на вашу дитину, яка не спить ночами, купіть в церкві свічку, і коли малюк засне, запаліть її, обведіть палаючою свічкою навколо обличчя дитини за часовою стрілкою, при цьому читаючи «Отче наш».
Якщо вогонь коливається, свічка чадить, значить, на неї навели порчу. Якщо ж горить спокійно й не чадить, з дитиною все в порядку.
«За допомогою церковних свічок можна і навести порчу, – каже бабуся Ганя. - Ось ви  ходите в церкву, ставите свічку, а потім, постоявши трохи, йдете геть. А інша людина, навіть незнайома вам, гасить її (таке часто можна побачити в церкві) і... нерідко забирає з собою. Здогадайтесь, що вона робитиме з нею. Така порча найчастіше б’є по здоров’ю, позбавляє удачі та благополуччя. Тому, ставлячи свічку в церкву, дочекайтеся, доки вона згорить хоча б до половини».
Взагалі, за словами  бабусі Гані, на свічках роблять все, що хочеш. Роблять так, щоб у них водилися гроші, а в сусіда, подруги, навіть у когось із родичів їх не було ніколи. І той, кому пороблено, буде зі шкури вилазити, а грошей у нього не буде ніколи. Роблять так, що людина все життя буде одна, її просто не помічатимуть. «Мені доводилося рятувати людей, які не вилазили з хвороб, – каже знахарка, – хоч ні аналізи, ні обстеження нічого не показували. Особливо страшні свічки, які стояли біля покійника».
А ще на свічках можна ворожити. Запаліть свічку і подивіться, куди тече оплавлений віск. Якщо стікає рівномірно, то і в житті людини все буде спокійно. Якщо віск тече до того, хто гадає, значить, на нього чекає удача, від нього – це пристріт, що особливо небезпечно  для самотніх. Якщо людині пороблено, свічка викривиться. Але якщо вона скривилася вправо, але не коптить, це до вигідної роботи, вліво - до грошових проблем.
За допомогою свічки можна і почистити квартиру. Для цього зі свічкою потрібно обійти всю квартиру, навіть ванну і туалет за часовою стрічкою, хрестячи кутки і читаючи молитву «Отче наш». Тільки не можна ставити хрест на вікнах, дзеркалах, навіть на меблях, якщо ви в них відбиваєтеся, бо це все одно, що поставити хрест на собі. Якщо свічка при цьому тріщить і коптить, значить, у квартирі сильний негатив.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую