ye-logo.v1.2

“Я живу за принципом: якщо не я, то хто ж”, – краєзнавець Володимир Захар’єв

Суспільство 5006
Дмитра Скрипника та з архіву Володимира Захар
Фото: Дмитра Скрипника та з архіву Володимира Захар'єва

Життя нашого сьогоднішнього героя Володимира Захар’єва настільки бурхливе і різноманітне, що розповісти про нього все просто не можливо.

 Та й представити його кількома словами важко, стільки професій та сфер він опанував і продовжує опановувати.
Він — журналіст, який свого часу очолював телестудію “Сині озера” у Дунаївцях та районну газету “Дунаєвецький вісник”, працював власним кореспондентом газети “Є!” та Національного інформаційного агентства “УКРІНФОРМ”. Численні досягнення пана Володимира в археології та історії. Він — учасник і керівник багатьох археологічних експедицій, автор наукових книжок та досліджень. Він — один із тих, завдяки кому унікальна історична постать графа Мархоцького не була похована у віках. Попри труднощі Володимир Захар’єв відкрив музей, присвячений графу, створив наукову структуру, яка досліджує його життя і діяльність, а зараз працює над ґрунтовним дослідженням у цій з цієї теми.
А ще Володимир Захар’єв пише вірші і так звану малу прозу, видає свої та чужі художні книги і робить багато іншого. Він — енергійний, непосидючий і не планує зупинятися на досягнутому.

“Мархоцький «приніс» Європу на Поділля”
- Володимире, Ви нещодавно відсвяткували 50-річчя. Як Ви оцінюєте пройдений етап: більшості планів досягнуто чи ще є куди прагнути?
- Дивлячись, як мислити. Якщо стратегічно, то так: я став тим, ким хотів, - журналістом, археологом, письменником. Але якщо тактично: в кожній царині тепер треба досягнути глибини та майстерності.
Загалом ці 50 років були шляхом пізнання та митарств, помилок та здобутків, боротьби за місце під сонцем...
- Тепер плануєте пристати до тихої гавані?
- Ні, заспокоюватися не хочеться. І надалі буду наполегливо трудися та отримувати від цього задоволення, в першу чергу, душевне. Хоч все життя звик працювати за двох, великих матеріальних благ не заробив, та вже й не зароблю. Мабуть, Бог створив мене для іншої місії.
- І на чому Ви тепер зосереджені?
- Пишу кандидатську дисертацію на тему...

Уривок з статті. Повну версію читайте у журналі "Проскурівський телеграф" №45 від 07.11.2013.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую