ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Дмитро Червонюк сидітиме під вартою до 12 січня

Суспільство 3451
news.liga.net
Фото: news.liga.net

Так вирішив суд.

Сьогодні відбулось чергове засідання у справі Дмитра Червонюка. Як повідомляє НГП, Хмельницький міськрайонний суд сьогодні продовжив утримання його під вартою.
Згідно з рішенням судді, обвинувачений сидітиме у хмельницькому СІЗО до 12 січня 2014 року. Крім того, суддя відхилила клопотання захисника Червонюка Кащенка, щодо зміни міри запобіжного заходу на грошову заставу на суму 70 тис. грн.
“Червонюк обвинувачуюється у скоєнні кримінального правопорушення, яке, відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України, кваліфікується як тяжкий злочин. Виходячи з тяжкості прид’явленого обвинувачення, можливості обвинуваченого приховуватися від слідства і суду, оскільки він навчається закордоном, де має місце проживання і з метою запобігання впливу на свідків і потерпілих, суд вважає, що клопотання задоволенню не підлягає”, – зазначається у судовому рішенні.
Наступне судове засідання по справі призначене на 26 листопада. На ньому планується заслухати ряд свідків, очевидців та експертів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую