ye-logo.v1.2

Довіряй та перевіряй: фольга для запікання

Суспільство 1062

Скільки насправді метрів у рулоні харчової фольги, досліджували кореспонденти «Є Поділля»

Ми настільки звикли до комфорту, що вже не уявляємо без нього свого життя. Годі й казати про різноманітні дрібнички, які значно полегшують різноманітні завдання. Поговоримо про таку собі дрібничку для господинь, як фольга для запікання.
Цей атрибут значно спрощує процедуру запікання різноманітних страв, адже вже не треба щораз заглядати у духовку, щоб страва не пригоріла.
Проте, як це часто трапляється, не завжди те, що написане на упаковці, відповідає реальному стану речей. Дуже часто нас намагаються обдурити не тільки продавці, але й виробники продукції. Кореспонденти «Є Поділля» вирішили провести експеримент. Ми закупили фольгу чотирьох фірм-виробників та переміряли її довжину.
Близькою до істини була довжина фольги «Скарбничка» - 4,97 метра із запропонованих п’яти. Виробники фольги «Фрекен Бок» до вказаних 10 метрів додали ще 30 сантиметрів (про всяк випадок). У рулоні торгової марки «АЯ» до десяти метрів не вистачало 15 сантиметрів. А от рулон торгової марки «Мелочи жизни», який пропонує гарантовану довжину (про що красномовно свідчив напис), замість гарантованих 20 метрів містив лише 19,45. Чи не занадто – на півметра менше?.. Зазначимо, що жоден з них не вказав  різниці плюс-мінус кілька сантиметрів.
Отож, купуючи продукцію, не завжди можна вірити у правдивість відомостей про неї. Залишається лише покластися на чесність і добросовісність виробника.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую