ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Крушельницькі просять хмельничан прийти на судові дебати у справі Червонюка

Суспільство 2496
Фото: podrobnosti.ua

Та заявляють, що на Хмельницький міськрайонний суд тиснуть «згори».

Відповідне повідомлення на своїй сторінці у соцільній мережі «Вконтакті» розмістив брат загиблого Олега Крушельницього Богдан:

«Шановні друзі, мешканці нашого міста, усі хто не був і не є байдужий до нашого горя, яке сталось 20 серпня на пішохідному переході, навпроти «Оазису». Звертаємося до Вас ще раз за підтримкою, тому що без Вас і Вашої допомоги, нам не добитися об'єктивного, неупередженного рішення суду, та справедливого покарання для вбивці. Тому що був вплив на слідство високопосадовцями нашого міста, та зараз відбувається тиск на суд від вищих судових інстанцій. Це помітно на поведінці головуючої судді яка розглядає справу. Тому в нас є велике прохання до Вас! В кого є можливість, прийти, під стіни міськрайонного суду, щоб підтримати нас о 9:30 ранку 7 лютого за адресою Театральна 54. Цього дня відбудуться судові дебати, після яких буде прийматися рішення стосовно вироку у нарадчій кімнаті. Будемо Всім вдячні за Вашу підтримку та допомогу!»

Нагадаємо, що 20 серпня син депутата обласної ради Галини Червонюк Дмитро збив 26-річного Олега Крушельницького, який помер на місці дорожньо-транспортної пригоди.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую