ye-logo.v1.2

Мафіозі

Суспільство 1419
Фото: pikabu.ru

Кажуть, ніби в них на Заході, мафія сильніша.

 Образливо таке чути. Щоправда, хто без недоліків. Недопрацьовуємо. Первинними мафіозними осередками стопроцентно не охоплено все довкілля. Мляво просувається ця робота в глибинці. Скрута в кадрах. Не вистачає, треба вголос зізнатися, авторитетів.
Вони ж просто так, як пляшки в лісосмузі, не валяються. Їх треба розпізнати, створити ідеальні умови для самовдосконалення, морально і матеріально підтримати.
Зішлюся на приклад нашого відстебнутого від асфальтівки села. Вирішили і ми створити свою мафіозну структуру. Довго сперечалися, кого б обрати за старшого. Дід Онисько не годиться, бо вже в літах. Трохи молодший за нього Степан Бандура вліз з головою в домашнє господарство. Канарок розводить, карликових півнів на експорт вирощує, буряк із картоплею схрещує, аби позбутися довгоносика та колорадського жука. Йому теж ніколи.
Нарешті зупинилися на кандидатурі скороченого з посади коваля Трифона Заклунного. Оригінал! Під два метри зростом, тягне на сто п’ятдесят кілограмів, кулаки, мов чавуни, бас, наче в диякона. Глянеш на нього – морозом спину осипе. Віднікувався й Трифон. А що, засумнівався, як і з цієї посади попросять? Агроном, зоотехнік та економіст, за непотрібністю в колгоспі, в бізнесмени подалися. А він ще й вищої освіти не має.
Берися, просимо, бо весна на носі, а з пальним – морока, запчастини до техніки самі не приблудяться, хати при каганцях погрожують, залишаться. А мафія – вона всесильна. Зв’яжемося з міжнародною, то й нам щось перепаде.
Після «нехай буде по-вашому» всі полегшено зітхнули. Віддрукували Трифону посвідчення – золотом на цупкому папері, дали кликуху «Мурло». Викупили «Мерседеса» старої моделі, виділили двох охоронців, секретарку з довгими ногами, кабінет відвели окремий.
Ніхто не думав і не гадав, що Трифон так швидко в роль увійде. «Мурло» мурлом, а голитися став щодня, секретарок мало не щотижня міняє, замовляє для себе закордонні напої та наїдки. Для роз’їздів уже подавай йому не «Мерседес», а розкішний «Лексус». На двоповерховий особняк оком накидає. Ще й табличку на дверях євромебльованого кабінету прикріпив: «Хабарі приймаю в будь-кий час. З порожніми руками не заходити!» Словом, не помилилися у виборі. Трифон подавав великі надії. Може і розкрутивсяб, чоловік, якби не завітала делегація з ближнього до райцентру села. «Таку людину і на периферії тримаєте?!» – в один голос.
Через кілька днів Трифона відкликали. Воно й зрозуміло: авторитети скрізь потрібні. Тільки ж знову голову сушимо: ким замінити головного мафіозі?

Микола СКВОРЦОВ.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую